En İyi 25+ Ücretsiz Telefon Takip Programı

En-İyi-Telefon-Takip-Programlari

Akıllı telefonların gözetimini sağlayan telefon takip programları, gelen ve giden telefon aramalarını, SMS’leri ve konumları izlemenize yardımcı olur. Gizli olan bu uygulamalar, bu işlemi takip etmek istediğiniz kişinin haberi olmadan gerçekleştirirler.

Birçok kişi, türlü sebeplerle telefon takip programlarını kullanabilirler. Bazıları çocuklarının güvenliğini sağlamak için, bazıları ise ‘eşimin telefonunu haberi olmadan nasıl takip edebilirim?‘ gibi etiklik açısından tartışmalı gerekçelerle telefonları takip etmek isteyebilirler.

Telefon Takip Programı Nedir?

Telefon takip programı, kullanıcının bir mobil cihazın konumunu izlemesine olanak tanıyan bir program türüdür. Bu programlar, cihazın konumunu belirlemek için uyduları kullanan GPS teknolojisi kullanırlar.

Bazı telefon takip programları, kaybolan veya çalınan telefonun bulunması, kullanıcıların telefon görüşmelerini, mesajlarını ve cihazdaki diğer etkinlikleri izlemek için kullanılır. Ayrıca ebeveynler tarafından çocuklarının telefon kullanımını izlemek için ve işverenler tarafından şirkete ait cihazların nerede olduğunu izlemek için kullanılabilir.

Bu tür programların, cihaz sahibinin bilgisi ve izni olmadan kullanılması yasa dışı olabilir. Bu sebeple telefon takip programı kullanmadan evvel bir avukattan detaylı bilgi almanızı öneririz.

Telefon Takip Programı Nasıl Çalışır?

Telefon takip programı, konumunu belirlemek için genellikle bir akıllı telefonun GPS özelliklerini kullanarak çalışır. Bu bilgiler daha sonra yetkili olan kişinin erişebileceği bir sunucuya iletilir.

Program genellikle telefonun arka planında çalışır ve cihazın konumunu belirlemek için GPS, WiFi ve hücresel veri gibi çeşitli yöntemler kullanır. Konum belirlendikten sonra program verileri, programı kuran kişi veya kuruluşların erişebileceği bir sunucuya gönderir. Bazı telefon takip programları, yazılımın yeteneklerine ve kullanıcının ayarlarına bağlı olarak telefondan arama geçmişi, kısa mesajlar ve tarama geçmişi gibi diğer verileri de toplayabilir.

Aşağıda, popüler özelliklere ve web sitesi bağlantılarına sahip en iyi telefon takip programı önerilerimizi göreceksiniz. Bazısı ücretsiz olan programlardan bazıları ise farklı türlerde ödeme alternatiflerine sahipler. Çoğunluğunun WhatsApp, Facebook, Snapchat vb. uygulamalardan gelen mesajları da takip edebildiklerini belirtelim.

Telefon Takip Programı Kullanmanın Faydaları

Bir telefon takip programı kullanmanın kişilere sağladığı pek çok avantaj bulunmaktadır. Bunlardan madde madde bahsetmek gerekirse:

 • Kaybolan veya çalınan cihazları bulma: Telefonunuz kaybolduğunda veya çalındığında bir telefon takip programı, cihazınızın nerede olduğunu bulmanıza yardımcı olabilir.
 • Çocuklarınızın faaliyetlerini izleme: Ebeveynler, güvenliklerini sağlamak için çocuklarının aramalar, kısa mesajlar ve konum dahil olmak üzere etkinliklerini izlemek için telefon takip programı kullanabilirler.
 • Çalışanlarınızın etkinliklerini takip etme: İşverenler, şirket politikalarına uyulmasını sağlamak için aramalar ve kısa mesajlar dahil olmak üzere çalışanlarının faaliyetlerini izlemek için telefon takip programı kullanabilirler.
 • Önemli bilgileri yedekleme: Bazı telefon takip programları, kişiler, mesajlar ve fotoğraflar gibi önemli bilgileri yedekleyerek, cihazın kaybolması veya çalınması durumunda bilgilerin kaybolmamasını sağlar.
 • Alan sınırı belirleme: Bu özellik, belirli alanların etrafına sanal sınırlar koymanıza olanak tanıyarak telefonun belirlenen alandan çıktığında size bilgi verir.
 • Uzaktan yönetim: Telefon takip programı ile cihazınıza uzaktan erişilebilir ve cihazı her yerden izleyebilirsiniz.

Telefon Takip Programı Nasıl Yüklenir ve Kullanılır?

Telefon takip programının yüklenmesi ve kullanılması programdan programa değişebilir. Ancak genel olarak aşağıdaki adımları izlemeniz gerekebilir:

 • Programı seçin: Telefon takip programları arasından seçim yapın. Güvenilir bir program seçtiğinizden emin olun ve yasal amaçlarla kullanmak için kullanım koşullarını okuyun.
 • Gerekirse programı satın alın: Programın web sitesinden veya uygulama mağazasından gerektiğinde satın alımı gerçekleştirin. Satın alma işlemi sırasında takip etmek istediğiniz telefonun türünü ve işletim sistemini doğru bir şekilde belirttiğinizden emin olun.
 • İşletim sistemi uyumluluğunu kontrol edin: Telefon takip programını hedef telefona yüklemeden önce telefonun işletim sistemine uygun olduğundan emin olun.
 • Programı yükleyin: Telefon takip programının hedef telefona yüklenmesi gerekebilir. Bazı programlar hedef telefona fiziksel olarak erişmenizi gerektirirken, bazıları uzaktan yüklenebilir.
 • Programı yapılandırın: Programın yapılandırılması, telefon takip etmek istediğiniz özellikleri seçmenizi gerektirir. Bu işlem, her program için farklılık gösterebilir.
 • Telefonu takip edin: Telefon takip programı, takip etmek istediğiniz cihaza yüklendikten sonra, programın kontrol paneline giriş yaparak takip etmek istediğiniz bilgilere erişebilirsiniz.

Unutmamalısınız ki telefon takip programlarını yalnızca yasal amaçlarla kullanılmalı. Ayrıca telefon takip etmek istediğiniz kişinin bilgisi ve izni olmadan programı yüklemeniz yasal değildir.

Telefon Takip Programı Önerileri

Spynger

Bir telefon takip programı kullanmak istemenizin altındaki sebep tam olarak ne? Örneğin eşinizin sizi aldattığından şüpheleniyorsunuz ve bunun gerçekten olup olmadığını mı öğrenmek istiyorsunuz? O halde Spynger, size aradığınızı verecek muhteşem özelliklere sahip bir program olarak karşınızda.

Spynger, güçlü özellikleriyle yalnızca eşinizin değil, güvende olduğundan emin olmak istediğiniz herkesin nerede olduklarını öğrenmenizi sağlayacak.

Özellikleri:

 • Gerçek zamanlı konum takibi
 • Twitter, Facebook, Instagram gibi sosyal medya uygulamalarında yapılanları izleme
 • Gönderilen SMS’leri takip etme
 • Online olarak yapılan tüm işlemleri izleme
 • Ekranda gördüğünüz, kaçırmak istemediğiniz görüntüleri yakalama
 • Kullanılmasını istemediğiniz uygulamaları engelleme

Gördüğünüz üzere Spynger, böyle pek çok işlevsel özelliğe sahip. Uygulamanın en iyi yanı ise arayüzünün tamamen Türkçe olması ve Canlı Destek gibi her an aklınıza takılan sorulara cevap verebilecek bir uzman ekibe sahip olması.

Her ne kadar bu makalenin ana konusu ‘ücretsiz telefon takip programı’ olsa da, tahmin edebileceğiniz üzere hiçbir şirket, bu kadar özelliğin bedava kullanılmasına izin vermez. Dolayısıyla Spynger’ı kullanabilmeniz için bir ücret ödemeniz gerekecek. Eğer ‘benim bütçem yok, ücretsiz bir program kullanmak istiyorum’ diyorsanız, aşağıdaki önerilerimize göz atabilirsiniz.

Spynger, kullanıcılar için şöyle bir ücretlendirmeye sahip:

 • 1 aylık 38,99 euro,
 • 3 aylık üyelikte her ay 22,28 euro,
 • 12 ay üyelikte ise her ay 9,28 euro

Bu fiyat politikasını biraz daha açacak olursak, 1 ay kullanmak isterseniz 38,99 euro ödemeniz gerekecek. 3 ay boyunca kullanmak isterseniz 3 x 22,28 euro, 1 yıl kullanmak isterseniz 12 x 9,28 euro ödeme yapmanız gerekecek.

Spynger, aradığınız tüm özelliklere sahip olmasından dolayı ödediğiniz paranın hakkını muhakkak verecek bir uygulamadır. Şuradaki bağlantıdan Spynger’ın web sayfasını ziyaret edebilir, sitenin sağ üst köşesindeki ‘Hemen Dene‘ sekmesine tıklayarak uygulamayı nasıl kullanmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

FamiGuard

FamiGuard, Android ve iOS cihazlar için tasarlanmış, pek çok özelliğe sahip bir telefon takip aracıdır. Yalnızca video kaydetmekle kalmayan uygulama, aynı zamanda anlık mesajlar, telefon görüşmeleri, sosyal medya etkinlikleri, e-postalar ve web sitesi kullanımı hakkında detaylı bir bilgilere erişmenizi sağlar

Özellikleri:

 • Uzaktan görüntüleme: Telefondaki etkinliklere bilgisayarınızdan veya akıllı telefonunuzdan kolayca erişmenizi sağlar.
 • Video kayıt erişimi: Kaydedilen video görüntülerini daha izleyebilmeniz için indirme imkanı sunar.
 • Basit kurulumu: Kurulumu ve kullanımı kolay şekilde tasarlanmıştır.
 • MP4 format uyumluluğu: Kaydedilen videoları MP4 formatında indirebilirsiniz.
 • Canlı demo: Uygulamanın yeteneklerini video yoluyla deneyimleyin.
 • GPS konum takibi: Doğru GPS takibi ile telefonun nerede olduğunu belirleyebilirsiniz.

Bu etkileyici telefon takip aracına şuradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Snoopza

Snoopza, çalışan elemanlarınızın veya çocuklarınızın telefonlarında yaptıkları aramaları, fotoğrafları ve mesajları takip etmenizi sağlayan ücretsiz bir telefon takip programıdır. Android ve diğer cihazlarda tespit edilemeyen bu programın kullanımı oldukça kolaydır. Programı kullanabilmek için geçerli bir e-posta adresi ve şifre ile ücretsiz bir hesap oluşturmalısınız. Programı hesabınızdan hedef akıllı telefona yükledikten sonra hesabınız üzerinden oturum açmalısınız. Ardından aramaları, mesajları ve konumları izlemeye başlayabilirsiniz.

Uygulamayı kullanmaya başladığınızda, bir GPS konum belirleyici sağlar. Bu da baz istasyonları ve WiFi sinyallerinin yardımıyla hedef cihazın konumunu görüntülemenizi sağlar. Bunun yanı sıra hedef telefondaki tarama özelliği sayesinde ilgili tüm bilgileri kaydeder, tarama geçmişini izlemenize olanak tanır.

Bu ücretsiz telefon takip programının coğrafi konumu izleme dahil pek çok özelliği bulunmaktadır. Bunlardan sırasıyla bahsedecek olursak:

 • Aramaları kaydetme
 • Takip kamerası
 • Çeşitli sosyal ağ platformlarını takip etme
 • Ekran görüntüsü alma
 • Kişileri kontrol etme
 • Gizli mod
 • Sim değiştirme

Özellikle Android cihazlar için tasarlanmış olsa da Snoopza’yı Mac ve Windows PC’lerde de kullanabilirsiniz. Programın premium sürümü de mevcuttur. Ücretli sürümde gizli mod ve cihaz izleme gibi gelişmiş özelliklerden yararlanabilirsiniz.

Phone Tracker By Number

Phone Tracker by Number, bir telefonu numarasına göre konumunun takip edilmesini sağlayan telefon takip programıdır. 200’den fazla ülkede ve bölgede kullanılabilen bu program, Android ve iOS cihazlarını takip etmek için kullanılabilir.

Phone Tracker by Number’ı kullanmak için öncelikle bir hesap oluşturmanız ve takip etmek istediğiniz cihazın telefon numarasını eklemeniz gerekecektir. Bir hesap oluşturduktan sonra cihazın konumunu bir harita üzerinden görüntüleyebileceksiniz. Ayrıca cihazın arama geçmişini, mesajlarını ve diğer aktivitelerini de görüntüleyebilirsiniz.

Phone Tracker by Number ücretli bir olsa da ücretsiz bir deneme sürümü de mevcuttur. Ücretsiz deneme sürümüyle bir cihazı 24 saat boyunca takip edebilirsiniz.

Phone Tracker by Number’ı kullanmak için takip etmeniz gereken adımlar şunlardır:

 • Phone Tracker by Number’ın web sitesine gidin ve bir hesap oluşturun.
 • Takip etmek istediğiniz cihazın telefon numarasını sağlayın.
 • Track” yazılı seçeneğin üzerine tıklayın.
 • Ardından cihazın konumunu bir haritada görüntülenebiliyor olacaktır.
 • Buradan cihazın arama geçmişini, mesajlarını ve diğer aktivitelerini görüntüleyebilirsiniz.

Phone Tracker by Number’ın bazı önemli özellikleri ise şunlardır:

 • Bir telefonun numarasına göre konumunu takip etme
 • Cihazın arama geçmişini görüntüleme
 • Cihaza gelen mesajları görüntüleme
 • Cihazın internet kullanımını görüntüleme
 • Cihazdaki fotoğrafları ve videoları görüntüleme
 • Cihazın rehberinde bulunan kişileri görüntüleme
 • Cihaza yüklenmiş uygulamaları görüntüleme
 • Cihazı uzaktan kilitleme
 • Cihazı uzaktan silme

Phone Tracker by Number, bir telefonun konumunu ve aktivitelerini takip etmek için kullanabileceğiniz güçlü bir araçtır. Ancak bu tür yazılımların aynı zamanda takip etme veya taciz gibi kötü niyetli amaçlar için de kullanılabileceğini unutmamalısınız. Phone Tracker by Number kullanmayı düşünüyorsanız, buna karar vermeden önce potansiyel faydalarını ve risklerini ön planda tutmalısınız. Bu programı Android cihazlar için buradan, iOS cihazlar içinse buradan indirebilirsiniz.

MSpy

MSpy

MSpy, takip etmek istediğiniz kişileri sorunsuz bir şekilde uzaktan izlemenizi sağlayan telefon takip uygulamasıdır. Cihaza gelen tüm mesajları görüntülemenizi sağlar. Bu uygulama ile ayrıca cihazın GPS konumunu da kontrol edebilirsiniz.

Özellikleri:

 • Arka plan modunda çalışır.
 • Verilerinizi şifreler ve korur.
 • Her 5 dakikada bir takip ettiğiniz telefonun etkinlik güncellemelerini sağlar.
 • Türkçe dil desteği sunar.
 • Gelen veya giden mesajları okuyabilirsiniz.

MSpy’ı telefonunuza yüklemek için şuradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

uMobix

uMobix

uMobix, iOS ve Android cihazlar için geliştirilen bir izleme uygulamasıdır. Hedeflenen telefonun neredeyse tüm etkinliklerini takip eder. Takip edilen cihaza gerçek zamanlı olarak erişim sağlar. Ayrıca kullanıcıların hedef telefonda ekran görüntüleri almasına da olanak tanır.

Özellikleri:

 • Canlı kontrol paneli.
 • Telefon görüşmeleri takibi.
 • Metin mesajları izleme.
 • Gelişmiş GPS izleme.
 • Tarayıcı geçmişini takip etme.
 • Fotoğraf galerisine erişim.

Uygulamayı cihazınıza indirmek için şuradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Clevguard

Clevguard

Clevguard, hedeflenen telefonu hiçbir güçlük çekmeden uzaktan takip etmenizi sağlayan bir telefon izleme aracıdır. Bu uygulama ile telefon dosyalarına herhangi bir yerden hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. Çizdiğiniz coğrafik sınır sayesinde hedeflenen telefon sınırdan çıktığında bildirim almanızı sağlar. WhatsApp, Snapchat, Instagram, SMS gibi 30’dan servisten gelen mesajları da takip eder.

Özellikleri:

 • GPS ve Wi-Fi konumunu izlemenizi sağlar.
 • Uzaktan ekran görüntüleri yakalayabilirsiniz.
 • 3G/4G ağı veya Wi-Fi ile verilere gerçek zamanlı ulaşmanızı sağlar.
 • Telefon görüşmelerini kaydedebilirsiniz.
 • Birden çok dil desteği sunar.

Hoverwatch

Hoverwatch

Hoverwatch; SMS, GPS, telefon aramalarını ve mesajları izlemenize yardımcı olur. Takibi gizli bir şekilde yapmanızı sağlayan uygulama, Android cihazı kullanıcıları tarafından hiçbir şekilde görünmezler.

Özellikleri:

 • Telefonu takip eden kişi tamamen gizlidir.
 • Cihazı kullanan kişinin aldığı ve gönderdiği tüm bilgileri görüntülemenizi sağlar.
 • Hoverwatch ile Android cihaz kullanıcısının ziyaret ettiği tüm web siteleri hakkındaki bilgileri kaydeder.

Android tabanlı telefonlar için geliştirilen uygulamayı nasıl kuracağınıza dair geniş çaplı bilgiye şuradan ulaşabilirsiniz.

Spyic

Spyic, kullanıcılar için başarılı bir telefon takip ve ebeveyn kontrol programıdır. Temel telefon izleme özelliği ücretsiz olarak kullanılabilmektedir. Coğrafi sınırlama, sosyal uygulama ve arama kayıtları gibi gelişmiş özellikler istiyorsanız, aylık bir premium aboneliğe sahip olmanız gerekmektedir. Bunun dışında herhangi bir telefonu takip etmek için ücretsiz bir hesaba kaydolabilirsiniz.

Özellikleri:

 • Arama ve mesaj kaydı
 • Sosyal medya kaydı
 • Takvim
 • Fotoğraf yönetimi
 • Video önizlemesi

Spyic harika bir ücretsiz cep telefonu takip uygulaması olsa da diğer uygulamalara kıyasla biraz pahalı olduğunu söyleyebiliriz. Programı indirmek için şuradaki makaleye göz atabilirsiniz.

FlexiSPY

FlexiSPY

FlexiSPY, dünyanın en güçlü cihaz takip yazılımlarından bir tanesidir. Program ile bir bilgisayarda veya cep telefonu üzerinden hedeflediğiniz cihazı takip edebilirsiniz.

Özellikleri:

 • Kullanıcıların oturum açma/kapama etkinliğini takip edebilirsiniz.
 • Yazılımı uzaktan kaldırabilir veya devre dışı bırakabilirsiniz.
 • Dilerseniz programı gizli modda çalıştırabilirsiniz.
 • Güvenli tuş kombinasyonuyla erişim.
 • Web üzerinden uzaktan komutlar göndermenizi sağlar.

Android, iOS, iPad ve PC üzerinden kullanılabilen uygulamayı şuradan cihazınıza yükleyebilirsiniz.

MobileSpy

MobileSpy

MobileSpy, bir cihazın GPS konumunu gerçek zamanlı izlemenizi sağlayan bir mobil takip uygulamasıdır. Ayrıca Android ve iOS cihazların hemen her eylemini takip etmenize olanak tanır.

Özellikleri:

 • Kameraya ve mikrofona canlı erişim sağlar.
 • Ebeveynlerin, çocuklarının aramalarını, mesajlarını, resimlerini ve videolarını gözetlemelerine yardımcı olur.
 • Ebeveynlerin çocuklarının iOS veya Android cihazlarını izlemesi için işlevsellik sunar.
 • WhatsApp, Instagram, Facebook, Snapchat ve diğer sosyal medya uygulamalarına erişebilirsiniz.

Spyera

Spyera

Spyera, akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar üzerinden kullanılabilen bir izleme aracıdır. Android telefonları ve tabletleri, iPhone’u ve iPad’i uzaktan izlemenizi sağlar.

Özellikleri:

 • İşinizi korumak adına çalışanlarınızı takip edebilmenizi sağlar.
 • Kurulumu oldukça kolaydır ve kullanıcı dostu web kontrol paneline sahiptir.

Farklı ödeme koşullarına sahip uygulamanın resmi web sitesine şuradan ulaşabilirsiniz.

PcTattletale

PcTattletale

PcTattletale, videoları sorunsuz bir şekilde kaydetmenizi sağlayan bir takip uygulamasıdır. Ayrıca bu uygulama ile anlık mesajları, sohbetleri, sosyal medyayı, e-postaları, web sitelerini ve daha fazlasını görüntüleyebilirsiniz.

Özellikleri:

 • Etkinlikleri bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan izleyebilirsiniz.
 • Kaydedilmiş videoyu indirmenizi sağlar.
 • Dilerseniz kaydettiğiniz videoları MP4 formatında da indirebilirsiniz.

Android ve Windows platformlarını destekleyen programa ulaşmak için şuradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Qustodio

Qustodio

Qustodio, çocuğunuzun dijital etkinliğini takip etmenizi sağlayan, ebeveyn kontrolü ve dijital refah uygulamasıdır. Çocuğunuzun tarama geçmişine gerçek zamanlı olarak erişmenize olanak tanır.

Özellikleri:

 • Web sitelerini filtrelemenize, zaman sınırı koymanıza, uygulamaları engellemenize olanak tanır.
 • Çocuğunuzun teknoloji ile sağlıklı bir ilişki geliştirmesine yardımcı olmanızı sağlar.
 • Tüm uygunsuz uygulamaları, oyunları ve web sitelerini engelleyebilirsiniz.
 • Ayrıca aile üyenizin konumlarını harita üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Birçok platformu destekleyen yazılımı kullanmak için şuradaki bağlantı kullanabilirsiniz.

iKeyMonitor

iKeyMonitor

iKeyMonitor, tuş vuruşları dahil olmak üzere telefon aramalarını, SMS’leri ve sohbet mesajlarını, web sitesi ziyaretlerini, ekran görüntülerini ve daha fazlasını kaydetmenizi sağlayan bir izleme uygulamasıdır. Hedeflenen telefondaki etkinliklerin düzenli olarak ekran görüntülerini alabiliyor.

Özellikleri:

 • Hedeflenen iPhone ve Android telefonlardaki SMS metin mesajlarını gözetleyebiliyor.
 • Hedeflenen cihazda gönderilen ve alınan WhatsApp mesajları izleyebilirsiniz.
 • iOS ve Android cihazlardaki belirli uygulamaları ve oyunları engeller.

Windows, Mac ve Android’i destekleyen programı indirmek için şuradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Spyfone [Ücretsiz]

Spyfone

Spyfone, bir akıllı telefon izleme uygulamasıdır. Uygulama ile hedef telefondaki aramaları, mesajları ve GPS’i izlemeyebilirsiniz.

Özellikleri:

 • Çocukları ya da çalışanlarınızı izlemenize yardımcı olur.
 • Facebook ve WhatsApp gibi popüler mesajlaşma uygulamalarından gelen ve giden mesajları izlemenizi sağlar.
 • İndirilen tüm dosyaları, resimleri, videoları ve belgeleri kontrol etmek için cihazdaki dosya dizinine göz atmanızı sağlar.
 • Hedef telefonun konumunu gerçek zamanlı olarak görüntüleyebilmenizi sağlar.

Uygulamayı Android cihazlar için buradan, iPhone içinse buradan indirebilirsiniz.

XNSPY

XNSPY

XNSPY, cep telefonlarını ve tabletleri izlemenizi sağlayan en rahat ve güvenli mobil uygulamalar arasındadır. Uygulama ile tüm arama günlüklerini ve kişi listesini uzaktan kontrol edebilirsiniz.

Özellikleri:

 • Çocuğunuzun ve çalışanlarınızın konumlarını haritadan kontrol edin.
 • Telefon kayıtlarını kaydedip dinleyin.
 • Keylogger özelliği ile anlık mesajlaşma uygulamasından tuş vuruşlarını izlemeyin.
 • Çalışanlarınızın ve çocuklarınızın hangi siteleri ziyaret ettiğini takip etmenizi sağlar.

Android ve iPhone uyumlu uygulamayı indirmek için şuradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Wispy

Wispy

Wispy, fiziksel olarak konumunuz neresi olursa olsun hedeflenen cihaza uzaktan erişim sağlamanızı sağlayan bir takip programıdır. Cihazdaki dijital aktiviteler hakkında bildirimler ve güncellemeler almanızı sağlar.

Özellikleri:

 • Gelen ve giden arama kayıtlarının detaylarına ulaşabilirsiniz.
 • Fotoğraflara, videolara ve diğer multimedya dosyaları görebilirsiniz.
 • Çocuğunuzun dijital aktivitelerini telefona fiziksel erişim sağlamadan, uzaktan takip edebilirsiniz.
 • Çocuklarınızı ve çalışanlarınızı siber tehlikelerden korumanıza yardımcı olur.
 • Uygunsuz uygulamaları kontrol etmenizi ve engellemenizi sağlar.
 • Dijital etkinliklerle ilgili bildirimler ve güncellemeler almanıza olanak tanır.

Programı indirmek için şuradaki bağlantıya gidebilirsiniz.

Theonespy

Theonespy

Theonespy, her türlü uygunsuz tarama aktivitelerini yakalamanıza yardımcı olan en iyi mobil takip uygulamaları arasındadır. Sosyal ağlardaki kısa mesaj günlüklerini, sohbetleri, sesli aramaları, sesli mesajları izlemenizi ve okumanızı sağlar.

Özellikleri:

 • Uygunsuz tarama etkinliklerini yakalamanızı sağlar.
 • Telefonlarda, PC’lerde ve bilgisayar ekranlarında canlı etkinlikleri kontrol etmenize olanak tanır.
 • Cihazın bulunduğu yerin çevresini görüntülemenizi, duymanızı ve kaydetmenizi sağlar.
 • Telefonun ana ekranında uygulanan her şifreyi kırmanıza ve izlemenize yardımcı olur.

Android, iOS ve Windows platformlarını destekleyen uygulamaya ulaşmak için şuradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Cocospy

Cocospy

Cocospy ile hedef telefondaki konumları, mesajları, aramaları ve uygulamaları izleyebilirsiniz. Gelen ve giden mesajları okumanıza izin veren en iyi telefon izleme uygulamalarından bir tanesidir.

Özellikleri:

 • Arama süresini ve sıklığını görüntülemenizi sağlar.
 • Gerçek zamanlı konumları ve geçmiş konum geçmişini izlemenize yardımcı olur.
 • SIM kart özelliklerini uzaktan kontrol etmenizi sağlar.
 • Gönderilen tüm mesajları okuyabilmenize olanak tanır.

Android ve iOS platformlarının desteklendiği programa ulaşmak için şuradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Truth spy App

Truth-spy-App

Hedefteki cihazda yapılan tüm etkinliklere tüm ayrıntılarıyla ulaşmanıza almanıza yardımcı olan bir ‘casus’ uygulamasıdır. İşverenlerin çalışanlarına göz kulak olmasını sağlayan en iyi uygulamalar arasındadır.

Özellikleri:

 • Konumla ilgili tüm bilgilere gerçek zamanlı olarak erişim sağlayabilirsiniz.
 • Takip edilen kişi tarafından yapılan veya alınan metin mesajı hakkında tüm bilgileri almanıza yardımcı olur.
 • Aramanın yapıldığı tarih gibi tüm detaylara ulaşabilirsiniz.
 • Çağrı süresinin tüm ayrıntılarını önünüze getirir.

Android ve iOS platformlarının desteklendiği uygulamaya ulaşmak için buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Intelius

Intelius, kişilerin telefon numaraları hakkında bilgi edinmelerine ve telefon numarası üzerinden konum bulmalarına yardımcı olan güçlü bir araçtır. Bu hizmet, kullanıcıların sadece telefon numarası ile arayan kişiler hakkında temel bilgilere sahip olunmasını sağlar. Son teknolojileri kullanan Intelius telefon takip programı, arayanın ismi ve adresi hakkında ayrıntılı bilgiler sunar.

Özellikleri:

 • Wi-Fi veya herhangi bir mobil ağ hizmet sağlayıcısı ile gerçek zamanlı veri senkronizasyonu
 • Uygun denetim ile gizlilik ve kurumsal güvenlik
 • Telefon görüşmelerini kaydetme
 • Birden fazla dil desteği
 • Uzaktan ekran görüntüsü alabilme

0,95 dolar ödeme yapıldığında 5 günlük deneme süresi sunan, sonrasında dilerseniz aylık 34,95 dolar karşılığında tüm özelliklerinden faydalanabileceğiniz Intelius’un web sitesine şuradan ulaşabilirsiniz.

SpyHuman

SpyHuman

Güvenilir cihaz izleme çözümleri arasındadır. SpyHuman, hedef cihazınız için kesintisiz izleme olanağı sağlar.

Özellikleri:

 • Hedef cihazın arama günlüklerini takip etmenize olanak tanır.
 • Uygulama ile tüm hedef cihazınızın SMS günlüklerini izleyin.
 • Çocuklarınızın çevresini kaydedin.
 • İçeriğin etkin olduğu web hareketlerini takip etmenizi sağlar.

Windows, Mac ve Android platformlarının desteklendiği programı şuradan indirebilirsiniz.

SpyBubble

SpyBubble, kullanımı oldukça kolay olan bir telefon takip programıdır. Hangi telefonu takip etmek istiyorsanız, o cihaza yüklemesini kolaylıkla yapabilirsiniz. Program, herhangi bir telefon takip programından bekleyebileceğiniz tüm özelliklere sahip bulut tabanlı bir projedir.

Program, gizli modda olağanüstü iyi şekilde çalışıyor. Asıl telefon kullanıcısının aramaları, mesajları, konumları ve online etkinlikleri ile bilgiler, kısa zaman içerisinde telefonunuzda olacak. Ayrıca program ile akıllı telefonun kamerasını etkinleştirerek ilgili kişi fark etmeden fotoğraf çekebilirsiniz.

Özellikleri:

 • Aramaları kaydetme
 • GPS takibi
 • Gizli mod
 • Ekran görüntüsü alma
 • Uzaktan kamera erişimi

3 günlük ücretsiz deneme sürümü de bulunan programı şuradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

iSpyoo

iSpyoo, çalışanlarını ve çocuklarını gözetlemek isteyen iş insanları veya ebeveynler için sağlam bir telefon takip uygulamasıdır. Akıllı telefon takipçiliğini oldukça kolaylaştıran güçlü ve kurulumu kolay bir yazılımdır.

Uygulamayı öne çıkaran en önemli özelliği, Viber ve Skype gibi platformlarda yapılan görüntülü aramaları izleme kabiliyetidir. Bunun özellikle de iş yeri sahibi olanların işine yarayacağını söyleyebiliriz. Uygulamayı aynı anda 3 farklı cihazı gerçek zamanlı olarak takip etmek için kullanabilirsiniz.

Mesaj okuma, arama kaydetme, konum izleme gibi özellikleri de bulunan bu uygulama, 48 saatlik deneme sürümüne sahip.

Özellikleri:

 • Video izleme
 • Çağrı kaydı ve izleme
 • Mesaj okuma
 • Multimedya dosya izleme
 • Konum izleme

Android ve iOS cihazlarda kullanılabilen bu uygulamaya şuradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

LetMeSpy

LetMeSpy, takip etmek istediğiniz telefona kurar kurmaz aramaları, SMS’leri ve GPS konumlarını takip etmeye başlayan, Android telefonlara özel bir takip uygulamasıdır. Programın edindiği bilgilere telefon, bilgisayar veya herhangi bir cihazda bulunan tarayıcı aracılığıyla kolayca erişebilirsiniz.

Program, hedef telefon kullanıcısını şüphelendirmeden arka planda sessizce çalışır. Bununla birlikte programın en iyi yanlarından birisi ücretsiz abonelik seçeneğine sahip olmasıdır. Premium sürüme geçmeden önce programın tam işlevselliğini test etmek için ücretsiz sürümünü kullanabilirsiniz.

Özellikleri:

 • Ebeveyn ve çalışan kontrolü özellikleri bulunuyor.
 • Gerçek zamanlı olacak şekilde konum takibi.
 • 3 adımda basit bir kurulum süreci.
 • 5 adede kadar arama, mesaj ve konum izleme gibi özelliklerin ücretsiz kullanılması.

Bu telefon takip programının resmi web sayfasına şuradaki bağlantıdan gidebilirsiniz.

Glympse

Glympse, arkadaşlarınız ve ailenizle konumunuzu paylaşabilmenizi sağlayan bir GPS takip uygulamasıdır. Glympse uygulamasının en iyi özelliği konum takibi yapabilmesidir. Çocuklarınızı kontrol etmek için bir uygulama arıyorsanız, Glympse tam da bunu karşılayacak türden bir çözümdür.

Glympse telefon takip uygulaması, sizin ve ailenizin bir grup oluşturarak her birinin birbirinin konumunu görebileceğiniz bir sistem sunmaktadır. Her seferinde nerede olduklarını sormadan onların yerlerini öğrenmek için Glympse’yi kullanabilirsiniz.

Glympse’nin özellikleri sadece kişilerin konumlarını haritada görmekle sınırlı değil. Uygulamanın yüklü olduğu kişi, bir yere ne zaman varılacağı konusunda haber verebilmektedir. Bu da uygulama üzerinden kişi takip işlemini daha detaylı hale getirmektedir. Uygulamayı Android ve iOS platformları için şuradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Phonsee | Ücretli

Phonsee, harita üzerinde birinin gerçek zamanlı konumunu doğru bir şekilde takip etmek için kullanılabileceğiniz en iyi uygulamalardan biridir. Araç aynı zamanda coğrafi çit oluşturma konusunda da mükemmel bir performans sergiler. Phonsee’nin öne çıktığı bir diğer alan ise ekran yakalama konusundadır. Araç, hedef cihazın ekranının otomatik olarak ekran görüntülerini yakalayabilmektedir.

Özellikler:

 • GPS konum takibi
 • Sosyal uygulama takibi
 • Keylogger (Tuş Kaydedici)
 • Otomatik ekran yakalama

Hızlı kurulumu ve kolay kullanımıyla Phonsee, cep telefonu aktivitelerini izleme konusunda başarılı bir iş çıkaran başka bir araçtır. Aramaları takip etmekten sosyal medya uygulamalarını izlemeye kadar, bu araç telefonları izlemeyi kolaylaştırır gibi görünüyor. Uygulamaya şuradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Bluetooth ile Telefon Takip Etme

Telefon takip etme programları dışında Bluetooth özelliği de bir telefonun takip edilmesi için yeterlidir. Bunun için yapmanız gereken şey, bir Bluetooth telefon takip etme uygulamasından faydalanmaktır.

Bluetooth ile telefon takip etmek için izlemeniz gereken adımlar sırasıyla şunlardır:

 • Bir Bluetooth izleme uygulaması yükleyin: Hem Android hem de iOS cihazlar için kullanılabilen birkaç Bluetooth takip uygulaması vardır. Bluetooth takip uygulamalarına örnek olarak Find My Phone, Tile ve TrackR’ı verebiliriz.
 • Telefonları eşleştirin: Uygulamayı her iki telefona da yükledikten sonra onları eşleştirmeniz gerekecek. Bu genellikle uygulama tarafından sağlanan ekran talimatları izlenerek yapılabilir.
 • Telefonu takip edin: Telefonlar eşleştirildikten sonra takip etmek istediğiniz telefonu bulmak için takip uygulamasını kullanabilirsiniz. Uygulama, telefonun yaklaşık konumunu belirlemek için Bluetooth sinyal gücünü kullanacaktır.

Bluetooth ile takip etme işleminin sınırlamaları olduğunu ve GPS izleme gibi diğer telefon izleme yöntemleri kadar doğru olmayabileceğini unutmamalısınız. Ek olarak Bluetooth ile takip içine telefonun Bluetooth özelliğinin açık olması gerekiyor.

Baz İstasyonu ile Telefon Takip Etme

Baz istasyonu aracılığıyla bir telefonu takip edebileceğinizi biliyor muydunuz? Açıkçası bir telefonu takip etmenin pek çok farklı yolu bulunuyor. Baz istasyonu yöntemini kullanabilmeniz için yasal olarak bazı edinimlerinizin olması gerekiyor.

Baz istasyonu aracılığıyla bir telefonu takip etmek için izlemeniz gereken adımlar şunlar:

 • Bir mahkeme kararı veya yasal izin alın: Baz istasyonu kullanarak bir telefonu izlemek için telefon sahibinden yasal izin veya mahkeme emri almanız gerekir. Bunun nedeni baz istasyonunlarının kolluk kuvvetleri tarafından suçlu zanlıları izlemek için sıklıkla kullanılmasıdır.
 • Telefon operatörüyle iletişime geçin: Yasal izniniz varsa, takip etmek istediğiniz telefonun operatörüyle iletişime geçmeniz gerekecektir. Taşıyıcı, telefonun sinyal gücü ve konumu hakkında size bilgi verebilir.
 • Özel yazılım kullanın: Baz istasyonu yönteminden faydalanabilmeniz için, telefonun sinyal gücünü analiz edebilen ve yakındaki baz istasyonlarının konumuna göre konumunu belirleyebilen özel bir yazılım gerektirir. Böyle bir yazılıma da sahip olduğunuzda artık kişinin telefonunu takip edebilmenizi sağlayacak tüm verilere erişmiş olacaksınız.

Baz istasyonu ile telefon takibinin bazı sınırlamalara tabi olduğunu, özellikle de cep telefonu kapsama alanının zayıf olduğu alanlarda her zaman doğru bilgilere ulaşamayabileceğinizi unutmayın. Ek olarak baz istasyonu ile telefon takibi oldukça hassas bir konudur ve yalnızca yasal izinle meşru amaçlar için kullanılmalıdır.

Telefon Takip Programı ile Hangi Uygulamalar Takip Edilebilir?

Telefon takip programı ile genelde aşağıdaki sosyal medya uygulamalarının takibi yapılabilir:

 • WhatsApp: Takip edilen telefondaki WhatsApp mesajlarını, görüntüleri ve videoları takip edebilirsiniz.
 • Facebook: Takip edilen telefondaki Facebook mesajlarını, paylaşımlarını ve diğer aktivitelerini takip edebilirsiniz.
 • Instagram: Takip edilen telefondaki Instagram mesajlarını, paylaşımlarını, hikayelerini ve diğer aktivitelerini takip edebilirsiniz.
 • Snapchat: Takip edilen telefondaki Snapchat mesajlarını, görüntüleri, hikayeleri ve diğer aktivitelerini takip edebilirsiniz.
 • Twitter: Takip edilen telefondaki Twitter mesajlarını, tweet’leri ve diğer aktivitelerini takip edebilirsiniz.
 • Skype: Takip edilen telefondaki Skype konuşmalarını ve mesajlarını takip edebilirsiniz.
 • Viber: Takip edilen telefondaki Viber mesajlarını, görüntüleri ve videoları takip edebilirsiniz.
 • Telegram: Takip edilen telefondaki Telegram mesajlarını, görüntüleri ve videoları takip edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Programı takip edeceğim telefona mı kurmalıyım?

Evet, Android telefon veya iPhone fark etmez, programın hedefteki cihaza kurulması gerekiyor. Ayrıca programa göre telefonunuza root veya Jailbreak uygulamanız gerekebilir.

Telefon takip programının kullanılması yasal mı?

Reşit olmayan kişilerin telefon etkinliğini izlemek veya kendi telefonunuzu izlemek için kullanılıyorsa yasaldır. Bu tür uygulamaların bilgisi veya rızası olmadan başka birinin cihazına yüklenmesi ise yasa dışıdır ve yakalanılması halinde ağır para cezaları ve hapis cezasıyla sonuçlanabilir. Dolayısıyla bu uygulamaları yalnızca meşru nedenlerle kullanmanızı öneririz.

Telefonumun dinlendiğini/takip edildiğini anlayabilir miyim?

Evet. Cihazınızda şüpheli gördüğünüz uygulamaları veya bildirimleri takip etmelisiniz. Bununla birlikte dikkat etmeniz gereken farklı detaylar da bulunuyor. Konuyla ilgili daha detaylı bilgi almak için şuradaki makalemize göz atabilirsiniz.

Telefon takip programını cihazımdan nasıl kaldırabilirim?

Telefon takip programını kaldırma işlemi, kullandığınız programa ve cihaza bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Genel olarak şüpheli programları kaldırmayı veya ayarları devre dışı bırakmayı deneyebilirsiniz. Programı nasıl kaldıracağınızı bilmiyorsanız, bir profesyonelden yardım isteyebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Başkasının Konumunu Bulma Nasıl Yapılır?
Ücretsiz WhatsApp Takip Programı