Tinder Beğenenleri Görme Yöntemleri

Bugün çok sayıda flört/arkadaşlık uygulaması bulunmaktadır. Tinder da bu uygulamalardan bir tanesidir. Uygulamayı kullanan kişiler, kendilerini bazı kullanıcıların beğendiğini fark etseler de profil resimlerinin bulanık görünmesi sebebiyle bu kişilerin kim olduklarını merak ediyorlar. Dolayısıyla herhangi bir Tinder beğenenleri görme yönteminin olup olmadığını merak ediyorlar.

Tinder seni beğenenleri görme yöntemleri arasında en kesin ve sağlıklı yol, bu özelliği kullanmanızı sağlayan bir ücretli abonelik kullanmaktır. Siz de muhtemelen “Tinder’da beni beğenenleri nasıl görebilirim?” sorusunun cevabını arıyorsunuzdur. O halde telaş yapmayın; size bu konuda yardımının dokunabileceğini düşündüğümüz bazı tüyolardan bahsedeceğiz. Haydi başlayalım.

Tinder Beğeni Nedir?

Tinder beğeni, platformda eşleşmek istediğiniz kişileri sağa kaydırdığınızda yaptığınız işleme denmektedir. Bu arada sağa kaydırma dışında diğer sosyal ağlardan aşina olacağınız üzere bir beğeni simgesi de bulunuyor. Bu simge, kullanıcı profilinin hemen üzerinde bulunuyor. Sağa kaydırma yapmak yerine bu beğeni simgesine dokunmak da Tinder beğeni anlamına gelmektedir.

Tinder Beğeni Nasıl Çalışır?

Çoğu kişi, Tinder’ın beğeni mekanizmasının nasıl çalıştığını merak etmektedir. Tinder’ın size hangi profilleri gösterdiğini belirlemek için kullandığı algoritmalar herkese açık değildir. Yine de çalıştığınız şirket, konumunuz, yaşınız ve ilgi alanlarınız gibi faktörlerin hesaba katıldığını söyleyebiliriz.

Genel olarak Tinder’ın beğenme mekanizması, kullanıcıların birine ilgilerini ifade etmelerini kolay hale getirmek ve karşılıklı çıkarları olan kişiler arasındaki eşleşmeleri kolaylaştırmaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Tinder’da Günde Kaç Beğeni Alabilirim?

Tinder’da ilk zamanlada 12 saatte 120 kadar beğeni alınabiliyordu. Sonra bu sayı 100’e kadar düşürülmüş durumda. Şimdi ise çoğu kullanıcı bu sayıyı bile göremediğini iddia ediyor. Örneğin erkek Tinder kullanıcıları, 12 saatte en fazla 50 beğeni alabiliyor.

Tinder’da Beğenenleri Nasıl Görebilirim?

Tinder Gold Üyelik Edinin

Belki Tinder’da çok yenisinizdir ve bu abonelik ücretinin, sizi beğenenleri görebilmenizi sağladığından haberdar değilsinizdir. Tinder Gold, Tinder’ın sunduğu ücretli abonelik seçeneklerinden bir tanesidir.

Tinder Gold’un üyelerine sunduğu özellikler şunlar:

 • Gold eşleşme
  • Tinder’da sizi beğenenlerin kim olduğunu görmenizi sağlayan bir özelliktir.
 • Passport
  • Passport, dünyanın farklı bölgelerindeki insanlarla eşleşmenizi sağlar.
 • Sınırsız beğeni
  • Tinder’ın ücretsiz sürümünde sınırlı sayıda beğeni yapabilirsiniz. Tinder Gold ile sınırsız sayıda beğeniye sahip olursunuz.
 • Ücretsiz aylık Super Like
  • Super Like, Tinder’ın beğendiğiniz bir kişiyle eşleşme ihtimalinizi arttıran bir özelliktir. Super Like gönderdiğiniz kişi, bunu gönderdiğinizi bilir. Ayrıca eşleşme olasılığınızı yükseltir.
 • Ayda 1 Boost
  • Boost, 30 dakika boyunca yakınınızda bulunan kişilere en popüler profil olarak sizi gösterir. Bu da eşleşme ihtimalinizi arttıran özelliklerden bir tanesidir.
 • Geri Al
  • Yanlışlıkla yaptığınız bir beğenme veya beğenmeme olarak yaptığınız kaydırmayı geri alabilmenizi sağlar.

Unutmamanız gereken bir nokta var; Tinder Gold üyeliği biraz pahalı gelebilir. Aylık fiyatı, bugün itibarıyla (1 Mayıs) 104 TL olarak belirlenmiş durumda. Bazı zamanlarda aylık, 6 aylık veya yıllık seçeneklerinde üyeliğinize özel indirimlere kavuşabilirsiniz. Örneğin benim Tinder hesabım için 6 aylık olan versiyonda şu an için hatırı sayılır bir indirim söz konusu:

Gizli Hayran Özelliğine Bakın

Gizli Hayran özelliği, Tinder’da sizi beğenen 4 kişi olduğunda ortaya çıkan ve aralarından seçim yapmanıza olanak tanıyan bir özelliktir. Eğer Tinder’ı ücretsiz olarak kullanıyorsanız, bu kişiler bulanık olarak görünür. Uygulamayı açtığınızda ekranın hemen altında ‘yıldız’ şeklinde görünen simgeye dokunduğunuzda, sizi beğenen kişilerin olduğu ekrana gitmiş olursunuz.

Bu özellikte kullanıcılar, Tinder Gold üyeliğini kullanmaya başladığınızda net olarak görünürler. Fakat Tinder’ı ücretsiz olarak kullanıyorsanız, bu kişileri buğulu olacak şekilde görebiliyorsunuz. Muhtemelen kim olduklarını fark edemeyeceksiniz fakat sizi beğenen kişinin profilindeki koyu – açık renk ayrımını yapabilirseniz, kaydırma yaptığınızda karşınıza çıkan kişinin kim olduğunu tahmin edebilirsiniz (birkaç kere bu yöntemle beni beğendiğini düşündüğüm kişiyi sağa kaydırdığımda eşleşmişliğim var 🤓). Yine de bunun çok kolay bir yöntem olmadığını söylemekte fayda var.

Gizli Hayran özelliğinin olduğu kısımda Seçkin Profil’lerin yer aldığı bir sekme de göreceksiniz. Burada günde 1 kişi olmak kaydıyla, bölgenizdeki en popüler kişilerden birisini beğenebilirsiniz.

Son yöntem olarak, şu an için bazı kullanıcıların işe yaradığını belirttiği bir taktikten bahsedeceğiz.

Tarayıcı Üzerinden Sizi Beğenenleri Görün

Bir TikTok kullanıcısı, Tinder’da beğenenleri ücretsiz olarak görebilmesini sağlayan bir yöntem bulduğunu iddia ediyor. Şu an çoğu kullanıcı, bu yöntemin işe yaradığını belirtiyor. Yapmanız gerekenler şunlar:

 • Tinder.com’a gidin ve hesabınızla giriş yapın.
 • Eğer ilk kez tarayıcıyı kullanıyorsanız, konum için Tinder’ın istediği izinleri verin.
 • Kenar çubuğundaki eşleşme listesine gidin.
 • Şimdi karşınıza bir sürü bulanık profil çıkmış olmalı.
 • İlk bulanık profilin üzerinde sağ tık yapın.
 • İnceleme ögesini seçin.
 • Şimdi geliştirici araçları bölümünde olmalısınız.
 • Buradan blur(12px) yazılı kodu silin.
 • Aynı işlemi diğer tüm profiller için tekrarlayın.

Bu işlemi yaptığınızda, profilinizi gören kişilerin fotoğraflarını görebiliyor olmalısınız. Görüntü kalitesi muhteşem olmasa da en azından sizi kimin beğendiğini ayırt edebileceksiniz.

Telefondan Tinder Beğenenleri Görme

Eğer bir bilgisayarınız yoksa endişelenmenize gerek yok. Aynı işlemi Android telefonunuzu kullanarak da gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için izlemeniz gereken adımlar şunlar:

 • Öncelikle akıllı telefonunuzda Google Play Store’dan “Element Inspector – HTML Web” uygulamasını indirip yükleyin.
 • Uygulamayı açın ve adres çubuğuna “Tinder.com” yazarak Tinder Online’a gidin.
 • Ekranın üst kısmında altın yıldız simgesini arayın. Eğer simgenin yanında bir sayı görüyorsanız, bu size beğeni gönderen ve henüz sağa veya sola kaydırmadığınız profil sayısını gösterir.
 • Profiller bulanık olduğundan, indirdiğiniz uygulamada “Code Element” modunu etkinleştirin. Web sitesinin ön yüzünün kodları ekranınızın alt kısmında, masaüstü ekranına benzer şekilde görünecektir.
 • Blur” ve “pixels” içeren kod bölümünü bulun.
 • Piksel değerini sıfıra veya sıfıra yakın bir değere ayarlayarak bulanıklığı kaldırın.

Son adımla birlikte Tinder’da sizi beğenen tüm profilleri görüntüleyebilirsiniz.

Tinder Gold Neden Para Ödemenize Değer?

Yukarıdaki yöntemler sizi beğenen profilleri tahmin etmek veya tanımlamak için bir dereceye kadar yardımcı olsa da, bu yöntemlerin bazı dezavantajları vardır. Profili tam olarak tanımak veya onlarla eşleşmek için bir Tinder Gold hesabına ihtiyacınız olacak.

Elbette sadece bu da değil. Tinder Gold hesap kullanıcıları sınırsız beğeni, geri alma özelliği ile birlikte günlük 5 Süper Beğeni, reklamsız ve çok daha fazlası gibi ücretli özelliklerle flört deneyimini daha iyi hale getirirler.

Sıkça Sorulan Sorular

Tinder’da neden beğenilerim var ama eşleşmelerim yok?

En olası sebepler arasında yaşınızın, bölgenizin dışındaki kişilerden beğeni alıyor olmanız. Ayrıca uygulamada size kaydıran aynı kişilerin üzerine kaydırmamanız da bunun sebeplerinden birisi olabilir.

Tinder neden profil göstermiyor?

Bazı Tinder kullanıcıları, uygulamayı açtıklarında bir profil göremediklerini söylüyorlar. Bunun sebebi şunlar olabilir:

 • Kötü düzenlenmiş bir profil
 • Shadow ban yemek
 • Yeni profil

Eğer bir hesabınız varken yeni bir profil oluşturmak da Tinder’ın karşınıza profil göstermemesinin sebebi olabilir.

Tinder’da daha fazla beğeni nasıl alınır?

Tinder’da bir kişiyle eşleşebilmeniz için o kişiyle birbirinizi beğenmiş olmanız gerekiyor. Tabii bunun için pek çok kriterden bahsedebiliriz. Fakat daha fazla beğeni almak için profil fotoğrafınızın belirgin, açıklama kısmında kendinizi ilgi çekici şekilde ifade etmek gibi detaylar, Tinder’da daha fazla beğeni almanızı sağlayabilir.

Tinder’da beğenilerin süresi biter mi?

Hayır. Tinder’da bir kişinin sizi beğenmesi, o kişiyi sola kaydırana kadar geçerliliğini korur. Eğer sizi beğenen bir kişiyi siz beğenmezseniz, Tinder kaçırdığınız bu eşleşmenin bilgisini size aktaracaktır.

Tinder’da beğenenleri neden göremiyorum?

Tinder’da sizi beğenen kişileri görememenizin sebebi, Tinder Gold üyeliğinizin olmamasıdır. Tinder Gold hakkında daha fazla bilgi almak için şuradaki makaleye göz atabilirsiniz.

Tinder’da günde kaç beğeni yapabilirim?

Tinder Gold gibi ücretli bir aboneliğiniz varsa yapabileceğiniz beğeni sayısında bir sınırlama bulunmaz. Eğer ücretsiz versiyonunu kullanıyorsanız, gün içerisinde yapacağınız beğeni sayısında bir sınırlama olacaktır.

Tinder’da bir beğeniyi geri alabilir miyim?

Hayır, Tinder’da bir profili beğendikten sonra geri alamazsınız.

İlgili Yazılar

Tinder Benzeri En İyi Uygulamalar
Tinder’da Konum Değiştirme Nasıl Yapılır?
Tinder Gold’u Ücretsiz Olarak Nasıl Kullanabilirim?
Tinder Gold Nedir? Tinder Gold Avantajları Nelerdir?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İçerik
Silinen Instagram Hesabı Bulma | En İyi 6 Yöntem