WhatsApp Çevrimiçi Takip Programı | Ücretsiz

WhatsApp’ta herhangi birisini takip etmeyi denemiş veya düşünmüş olabilirsiniz? O halde sizi heyecanladıracak bilgiyi verelim: WhatsApp’ta bir kişiyi çevrimi olarak izlemenize izin veren farklı araçlar bulunuyor.

Çoğu ebeveyn, çocuklarının çalışmasını veya güvenliğini kontrol etmek için WhatsApp çevrimiçi takip araçlarını kullanmaktadır. Bu anlamda farklı seçeneklerden bahsedeceğiz fakat yine de seçiminizde dikkatli olmalısınız. Çünkü bu tür araçlardan bazılarının asıl amacı kullanıcılardan para koparmaktır.

Aşağıda WhatsApp üzerinden herhangi birisini çevrimiçi olarak takip edebilmenize olanak tanıyacak bazı ücretsiz araçlar göreceksiniz.

Android ve iPhone İçin WhatsApp Çevrimiçi Takip Araçları

Spylix

Spylix, WhatsApp için tüm izleme özelliklerini tek bir yerde sağlamak için tasarlanan ünlü bir yazılımdır. Spylix ile WhatsApp takibi, sınırlı bir süre içinde gerçek sonuçlar sağlayan en iyi yöntemlerden birisidir.

Spylix, Android ve iOS cihazlarında uyumlu olacak şekilde çalışmaktadır. Spylix ayrıca bir cihazı Root ve Jailbreak yapmadan da WhatsApp’ta birini izlemenize olanak tanır. Bu sayede hedef cihaza zarar vermeden takip sonucu elde edilen tüm verileri aktarır.

Spylix ile ilgili en benzersiz özellik ise aynı anda birden fazla cihazı kolayca takip edebilmenizdir. Bir başka özelliği ise belirli bir alan uygulaması dahilinde hedef kişinin WiFi bağlantısını kısıtlamanızı sağlar. Bu kullanışlı aracı cihazınıza yüklemek için şuradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

WaStat

WaStat, WhatsApp’ta herhangi birinin çevrimi kontrolünü sağlamak için yapabileceğiniz en iyi seçimlerdendir. Yalnızca Google Play Store’da mevcut olan uygulamayı Android cihazınıza kolayca indirebilirsiniz.

Uygulama, son 30 gün boyunca hedef kişinin WhatsApp’taki çevrimiçi durumunu bulup analiz edebileceğiniz gibi pek çok ilginç özelliğe sahiptir. Çocuklarının gereksiz işlerle zaman kaybetmesini istemeyen ebeveynlere yardımcı olabilecek bu uygulamayı şuradan indirebilirsiniz.

Chatwatch

Arkadaşınız, ailenizden bir üye veya başka bir kişi tarafından WhatsApp’ta gerçekleştirilen tüm etkinlikleri takip etmek için Chatwatch’u kullanabilirsiniz. Bu amaçla kullanılmak üzere birçok başka web sitesi geliştirilmiş olsa da Chatwatch, özellikleriyle kendisini ön plana çıkarmayı başarmış durumda.

Chatwatch’un bazı temel özellikleri şunlardır:

  • Hedeflenen kişi WhatsApp’ta çevrimiçi olduğunda sizi uyarır.
  • Kişinin WhatsApp’taki çevrimiçi geçmişini görebilirsiniz.
  • WhatsApp’ta hedef süre hakkında bazı detayları öğrenmenize olanak tanır.
  • 8 saatlik ücretsiz bir deneme sürümüne sahiptir.

WhatsApp çevrimiçi takip için başvurabileceğiniz bu yazılımın web sayfasına şuradan ulaşabilirsiniz.

WaLog

WaLog, çocuklarının WhatsApp’taki etkinliklerini merak eden ebeveynler için özel olarak tasarlanmış bir uygulamadır. Bu araç ile çevrimiçi WhatsApp durumu da dahil olmak üzere pek çok ayrıntıya ulaşabileceksiniz.

WaLog’un en dikkat çekici özelliği, kullanıcıları hedef kişi tarafından fark edilmeden takip edebilmenizdir. Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan uygulamayı Android için buradan, iOS için buradan indirebilirsiniz.

WA Toolkit

İnternet tarayıcısı üzerinden herhangi bir WhatsApp numarasının çevrimiçi durumunu kontrol etmenizi sağlayan bir araçtır.

WA Toolkit’in en göze çarpan özelliği, takip etmek istediğiniz kişinin numarasının kişi listenizde eklemenize gerek olmamasıdır. Yani kişi listesinden bağımsız olarak herhangi bir kişinin çevrimiçi durumunu kontrol edebilirsiniz.

WA Toolkit ile bir WhatsApp kullanıcısını takip edebilmeniz için şuradaki bağlantıdan APK dosyasını Android telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Ardından ekrandaki talimatları takip ederek WhatsApp çevrimiçi takip aracını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Logify

Logify WhatsApp izleyici, Android kullanıcıları için Google Play Store’da bulunan verimli bir uygulamadır.

Uygulamayı akıllı telefonunuza yükledikten sonra bir WhatsApp numarası eklemeniz gerekiyor. Sonrasında hedef numaranın WhatsApp’a giriş ve çıkış ayrıntılarını görebileceksiniz. Ayrıca hedef kişinin WhatsApp’ta çevrimiçi olup olmadığı anları eşzamanlı olarak takip edebileceksiniz.

Kişinin WhatsApp’taki toplam çevrimiçi olma sayısını da gösteren uygulamayı Android cihazınıza şuradan indirebilirsiniz.

WeLog

Wlog, WhatsApp’ta sizi engelleyen veya son görülmesini engelleyen bir numarayı izlemek için kullanılabileceğiniz bir WhatsApp izleyicisidir.

Uygulamayı telefonunuza yükledikten sonra hedef numarayı eklemeniz gerekiyor. Ardından hedef kişi WhatsApp’ta çevrimiçi olduğunda anında bir bildirim alırsınız. Uygulama ayrıca size kişinin WhatsApp çevrimiçi etkinlik geçmişini de sunar.

Uygulamayı Android için şuradan, iOS için şuradan indirebilirsiniz.

İlgili Yazılar

En İyi Telefon Takip Etme Programları
En İyi Konum Takip Etme Programları
WhatsApp Takip Etme Programları | Ücretsiz