Brawl Stars’ta Bedava Elmas Nasıl Kazanılır?

Supercell’in popüler 3vs3 MOBA oyunu Brawl Stars’ta elmasları kullanarak karakterler, görünümler ve diğer ögeleri (Brawl Pass dahil) satın alabilirsiniz. Oyunun ana para birimi olan bu elmaslar, diğer birçok oyunda olduğu gibi oyun içi mağazada gerçek parayla satın alınabilirler. Herkes elmas satın alamayacağı veya almak istemediği için birçok oyuncu, Brawl Stars’ta nasıl bedava elmas kazanılacağını merak ediyor. Bu nedenle yapmış olduğunuz aramalar sonucu genelde sonsuz elmas vaat eden ancak sonunda cihazınızı riske atmaktan başka bir şey yapmayan yarım yamalak hileler ve harici uygulamalarla karşılaşmanız çok doğal.

Şu anda Brawl Stars’ta bedava elmas almanın denenmiş tek gerçek bir yöntem bulunuyor. Yakın zamana kadar elmaslar kutu ve sandık açılarak elde edilebiliyordu ancak Supercell, bu olasılığı ortadan kaldırmış durumda. Bu durum, oyuncuları oldukça öfkelendirmesinin yanında bu anlamda tehlikeli seçeneklere yönelimleri de kolaylaştırdı.

Brawl Stars Elmas Tam Olarak Nedir?

Elmaslar, Brawl Stars oyununun ana para birimidir. Brawl Pass’i her yenilendiğinde (iki ayda bir gerçekleşir) satın alabilmenin yanı sıra ögeler, karakterler, görünümler ve karakter simgeleri elde etmek için bunları kullanabilirsiniz. Oyun içi mağazadan gerçek parayla da satın alınabilen elmaslar, paket halinde farklı fiyatlardan satın alınabilmektedir.

Brawl Stars’ta Bedava Elmas Nasıl Kazanılır?

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere Brawl Stars’ta bedava elmas kazanmanın bir tek yolu bulunmaktadır. Bu da oyunu oynamaktan geçiyor. Elmaslar, Battle Pass’ta alabileceğiniz birçok ödülden biridir. Bununla birlikte iyi haber şu ki ücretsiz Brawl Pass’in kilitleri açıldı. Böylece onları almak için premium seçeneğini satın almanız gerekmeyecek. Aşağıda, Brawl Stars’ın şu anki sezonundaki Brawl Pass ile ne kadar elmas alabileceğinizi göreceksiniz:

  • 2. seviye: 10 elmas
  • 14. seviye: 10 elmas
  • 22. seviye: 20 elmas
  • 36. seviye: 10 elmas
  • 44. seviye: 10 elmas
  • 44. seviye: 10 elmas
  • 62. seviye: 10 elmas

Gördüğünüz gibi oynayarak ücretsiz olarak alabileceğiniz Brawl Stars elmaslarının sayısı biraz sınırlıdır. Bu sezonun maksimum seviyesine ulaştığınızda toplam 80 elmas etmiş olacaksınız. Bu miktar da bir sonraki sezonun Brawl Pass’ını açmak için yeterli olmaz (genellikle yaklaşık 169 elmasa mal olur). Ancak belirli görünümleri, karakterleri ve diğer aksesuarları satın almak için yeteri miktarda elmasa sahip olmuş olursunuz.

Aşağıda Brawl Stars’ta oyun oynayarak bedava elmas kazanmak için neler yapabileceğinizi göreceksiniz.

Günlük Ödül

Brawl Stars, oyunculara her gün kazanabilecekleri bir ödül sunuyor. Karakter puanları, coinler, hatta bedava elmas olsun, bunların kilidini açmak için her gün Brawl Stars’a giriş yapmalısınız.

Trophy Path

Trophy Path, Brawl Stars’ta diğer ödüllerden ayrı olarak bedava elmas kazanabileceğiniz bir yoldur. Bunun için Brawlers’a gitmeniz gerekir.

Kutular

Eskiden kutular açılarak elde ediliyordu, şu anda bu yöntem çalışmıyor.

Season Pass

Battle Pass Brawl Stars, Brawl pass olarak adlandırılan ve oyuncuların Brawl Pass satın almadan açılabilen, Brawl Stars’ta bedava elmas kilidini açabileceğiniz bir görevdir.

Haftalık Hediyeler

Haftalık hediyeler, Brawl Stars’ta bedava elmas alabilmenizi sağlar. Bu sebeple haftalık olarak verilen bu hediyeleri almayı unutmayın.

Uygulamalar ve Web Siteleri

Anket doldurarak puan kazanabileceğiniz bazu uygulamalar bulunuyor. Bunlara Google Play’den ulaşarak cihazınıza indirebilir, kazandığınız puanları Google Play’de paraya çevirerek Brawl Stars’t elmas satın alabilirsiniz.

Etkinlikler ve Yarışmalar

Topluluk zaman zaman anketleri tamamlamak için etkinlikler düzenler, Çizimler, Cosplayler (Kostümler) katılarak ve kazanarak kavga yıldızlarında ücretsiz mücevherler gibi ödüller alabilirsiniz.

Harita Oluşturucu

Brawl Stars’ta bir harita oluşturup bunu paylaşabilirsiniz. Ardından oyuncular bu haritaları test edip değerlendirdikten sonra haritanız en iyi puana sahip olursa bedava elmas kazanırsınız.

Sürpriz Hediyeler

Brawl Stars, içerisinde bedava elmas da verdiği bazı hediyeler gönderir. Bu hediyelere ulaşabilmeniz için her zaman özel bir etkinliğe katılmanız gerekiyor. Bunu da es geçmediğiniz takdirde Brawl Stars’ta bedava elmaslar kazanabilirsiniz.

Brawl Stars Bedava Elmas Hilesi Yok

Brawl Stars’ta bedava elmas almanın ne kadar zor olduğunu düşünürsek, neden hacklerin ve hilelerin işe yaramayıp aynı zamanda cihazınızı ve Supercell hesabınızı tehlikeye atacağını hayal etmek çok zor değil. Tavsiyemiz, bu tür yöntemleri unutup sadece Brawl Pass’ten değerli taşlar elde etmek için oynamanızdır.

Bununla birlikte görevleri etkinleştirirseniz (300 kupa aldıktan sonra yapılabilir) daha fazla token alacaksınız ve oyunda daha hızlı ilerleyerek ücretsiz elmasları daha hızlı almış olacaksınız.

Brawl Stars’ta Elmas Satın Alma Nasıl Yapılır?

Brawl Stars oyunu içerisinde Mağaza adlı bir bölüm bulunmaktadır. Hem Android hem de iOS cihazlarda bulunan bu bölüm sayesinde elmas satın alabilirsiniz. Bu elmasların fiyatları ise ülkeden ülkeye değişkenlik göstermektedir.

İlgili Yazılar

En Eğlenceli Brawl Stars Modları
Brawl Stars Bilgisayara Nasıl İndirilir?