En İyi 20+ Konum Takip Etme Uygulaması

Önemsediğiniz kişilerle bir anda görüşememek, ciddi şekilde endişelenmenize sebep olabilir. Birazdan bahsedeceğimiz konum takip etme programları, özellikle çocuklar veya yaşlılar için bu tür durumlarda faydalı olabilir. Bu konum takip etme uygulamaları, kişinin en son bulunduğu konumunu belirlemenize yardımcı olmak amacıyla acil durumlar için tasarlanmıştır. Ayrıca bazı uygulamalarda, telefonun hala ağa bağlı olduğu durumlarda kişinin gerçek zamanlı konumunu dahi görebilirsiniz. Şimdi bu programlardan birisini indirerek kişilerin konumunu takip edebileceksiniz.

Konum Takip Etme Uygulaması Nedir?

Konum takip etme uygulaması, cep telefonu, GPS izleyici veya bilgisayar gibi bir cihazın konumunu izlemek için tasarlanmış programları ifade eder. Bu yazılım, cihazın konumunu belirlemek için GPS, WiFi ve diğer yöntemleri kullanabilir, ardından bu bilgiyi bir haritada veya veri raporunda görüntüleyebilir. Konum takip etme programları genelde bir aile üyesinin konumunu takip etmek, çalışanların hareketlerini izlemek veya teslimat güzergahlarını optimize etmek gibi kişisel veya ticari amaçlar için kullanılır. Bazı konum takip etme programları kullanıcının konumlarının izlenmesine izin vermesini gerektirirken, diğerleri ise kullanıcının bilgisi veya izni olmadan arka planda çalışabilir.

Konum Takip Etme Uygulaması Nasıl Çalışır?

Modern akıllı telefonların çoğu, yerleşik bir GPS alıcısıyla birlikte gelirler. Bu alıcı, ticari sınıf olarak nitelendirilen diğer GPS alıcılarına benzer şekilde çalışmaktadır. Çünkü telefondan uyduya olan mesafenin belirlenmesi için bir uydudan GSP sinyalinin iletilmesi ve alınması arasındaki fark kullanılır. Telefonun iki uydu tarafından görülebildiği zamanlarda 2D konumlar hesaplanabilir. Telefon tarafından görülebilen uydu sayısı ne kadar fazla olursa konum da o kadar doğru olur. Sonuç olarak bir telefonun konum servisleri açık olduğunda, cihazın konumunu telefona bağlı olacak şekilde neredeyse gerçek zamanlı olarak hesaplanacaktır.

Çoğu telefon, bünyesinde barındırdığı teknolojiler sayesinde günün herhangi bir saatinde nerede olduklarını zaten biliyor. Bu da bir telefonunu takip etme görevinin yarısının tamamlandığı anlamına gelir. GPS izleme uygulamaları için bir sonraki görev ise bu konumu uzaktaki bir programa veya uygulamaya iletmektir. Telefonun modeline bağlı olacak şekilde bu işlem WiFi üzerinden iletim, SMS veya geleneksel kablosuz sinyal üzerinden bir veri bağlantısı yoluyla gerçekleştirilir. Sonuç olarak GPS donanımlı bir telefon açık olduğunda, GPS ile yeri tespit edilebilir.

Konum Takip Etme Uygulaması Kullanmanın Faydaları

Kullanıcılar, bir takip etme uygulaması kullanarak pek çok avantaj elde etmiş olurlar. Şimdi bunların neler olduğuna bir bakalım:

 • Güvenlik önlemi: Konum takip etme uygulaması, güvenliklerini sağlamak amacıyla aile üyelerinin, özellikle çocukların ve yaşlıların hareketlerini izlemek için kullanılabilir.
 • Üretkenliğin artması: Konum takip etme uygulaması, işletmelerin çalışanlarının hareketlerini izlemelerine yardımcı olarak programlarını optimize etmelerine, yakıt tüketimini azaltmalarına ve üretkenliği arttırmalarına olanak tanır.
 • Teslimat hizmetlerinin sağlıklı yapılması: Konum takip etme uygulaması, paketlerin teslimatını izlemek için kullanılabilir. Bu da işletmelerin daha doğru teslimat tahminleri sağlamasına ve müşteri deneyimini iyileştirmesine olanak tanır.
 • Gelişmiş navigasyon: Konum takip etme uygulaması, gerçek zamanlı navigasyon ve trafik güncellemeleri sağlamak için kullanılabilir. Böylelikle sürücülerin yollarını bulması ve trafik sıkışıklığından kaçınması kolay hale gelir..
 • Maliyet tasarrufu: Konum takip etme programları, yakıt tüketimini azaltarak, programları optimize ederek ve teslimat hizmetlerini iyileştirerek işletmelerin paradan tasarruf etmesine ve kârını arttırmasına yardımcı olabilir.
 • Daha iyi varlık yönetimi: Bu tip programları, araçların, ekipmanların ve diğer varlıkların hareketlerini izlemek için kullanılabilir. Buda işletmelerin kaynaklarını daha iyi yönetmesine, hırsızlıkların veya yanlış yönetimden kaynaklanan kayıpların azaltılmasına olanak tanır.
 • İyi müşteri hizmetleri: Konum takip etme programları, teslimat kamyonlarının ve paketlerinin konumu hakkında gerçek zamanlı güncellemeler sağlayarak işletmelerin müşteri deneyimini iyileştirmesine ve memnuniyetini arttırmasına yardımcı olabilir.

Konum Takip Etme Uygulamaları

Spynger

Spynger, bir akıllı telefonu veya tableti gizlice takip etmenizi sağlayan güçlü bir yakip yazılımıdır. Bu uygulama, kişinin telefonundaki mesajlar, aramalar, GPS konumları gibi aktiviteleri öğrenmenizi sağlar.

Spynger, hedef cihazda fark edilmeden tam bir erişim elde etmenizi sağlar. Arka planda fark edilmeden çalıştığı için partneriniz pil ömründe veya performansta olağandışı bir azalma fark etmeyecektir. Uygulamanın bir simgesi yoktur, bu nedenle Spynger’ı tamamen görünmez kılar.

Spynger, hedef cihazdan veri yakalayarak herhangi bir web tarayıcıdan erişebileceğiniz çevrimiçi bir panoya ileterek çalışır. Toplanan tüm verileri gerçek zamanlı olarak görüntülemek için ihtiyacınız olan tek şey giriş bilgileridir.

Spynger’ın bazı temel özellikleri şunları içerir:

 • Görünmeden arka planda yapılanları takip etme
 • Mesaj ve arama kaydı
 • Konum takibi
 • Ekran görüntüsü yakalama
 • Uygulama ve web aktivitesi takibi
 • Tuş kaydetme ve parola yakalama
 • Gerçek zamanlı izleme

Eşinizin sizi aldattığından veya çalışanınızın verimliliğinden şüpheleniyorsanız bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Ayrıca çocuklarınızın takibi için de Spynger size tüm gerçekliği ortaya çıkaracaktır.

Bu kadar özellikten herhangi bir ücret ödemeden faydalanabilmenizin imkanı bulunmuyor. Bu yüzden Spynger’ın size en uygun ödeme planını seçmeli ve bu özellikleri kullanmaya başlamalısınız.

Spyger’ın fiyatlandırması şu şekilde: 1 aylık 38,99 euro, 3 aylık üyelikte her ay 22,28 euro, 12 ay üyelikte ise her ay 9,28 euro ödeme yapabilirsiniz.

Uygulamanın tüm bu özelliklerden faydalanabilmeniz için şuradaki bağlantıya giderek sağ üstteki ‘Hemen Dene‘ yazılı sekmeden belirtilen talimatları takip etmelisiniz. Ayrıca ekranın aşağısında ‘Canlı Destek’ kısmından aklınıza takılan soruları uzman ekine aktarabilirsiniz.

Bu uygulamayı kullanabilmeniz için hedef kişinin telefonuna kurmanız gerektiğini unutmayın.

Phone tracker by Number

Phone Tracker by Number, sınırsız sayıda kullanıcının konumunu izlemenizi sağlayan ücretsiz bir GPS takip uygulamasıdır. Bu uygulama, kullanıcıların doğru konumunu bir haritada görüntüler. Bununla birlikte cep telefonunun konumuna yönlendirmek için bir web arayüzü üzerinden navigasyon yardımı sunar.

Bu uygulama ücretsiz olarak kullanılabilir ve telefon çalındığında veya kaybolduğunda aile üyelerinin, arkadaşların veya kendi konumunu izlemek için kullanılabilir. Phone Tracker by Number, konumları doğru görüntülemesi nedeniyle kullanıcılar arasında popülerdir.

Söz konusu uygulamayı Android için buradan, iOS için buradan kullanabilirsiniz.

FollowMee GPS Tracker

FollowMee GPS Tracker, telefon konumlarının gerçek zamanlı takibini sağlayan bir akıllı telefon uygulamasıdır. Konum geçmişi ve cihazınızın belirli bir bölgeye giriş veya çıkışı konusunda bildirimler gibi değerli özellikler sunan bu uygulama, birden fazla cihazı tek bir hesaptan izlemek için kullanılabilir. Dolayısıyla birden fazla cihazın konumunu izlemek isteyenler için mükemmel bir seçenektir.

Bu takip uygulaması, kullanıcının bilgisi olmadan cihazlarını takip etmek isteyenler için uygundur. Gizlice kurulabilen uygulama, internet bağlantısı zayıf olan bölgelerde bile iyi çalışmaktadır.

Uygulamanın bazı özellikleri şunlardır:

 • İnternet bağlantısı olmadan bile çalışır.
 • Aynı anda birden fazla cihazı takip eder.
 • Veri gizliliğini tamamlar.
 • Konumu web sitesi üzerinden izlemeye izin verir.

Uygulamayı Android için buradan, iOS için buradan indirebilirsiniz.

Waze

Piyasadaki en iyi ücretsiz konum takip etme programlarından olan Waze, kullanıcıların güzergah ve trafikle ilgili bilgilere ulaşmasına yardımcı olan bir GPS uygulamasıdır. Konum takip etme uygulaması, kullanıcıların park cezalarından kaçınmak için park yerini belirleme, güzergah arasında inşaat gibi çalışmalar olup olmadığını bildirme gibi yararlı özellikler de sunar. Sesle kontrol desteği sunan uygulamada en sevdiğiniz müzikleri açabilirsiniz.

Bu özelliklerinin yanında Waze, aile bireylerinizi izleme uygulaması olarak her kullanıcının gizliliğine önem veriyor. Bu nedenle bir ailenizdeki bir kişiyi izleyebilmeniz için o kişinin konumunu sizinle paylaşması gerekiyor. Bu şekilde, onları sınırlı süre içerisinde gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz.

Uygulamayı Android için buradan, iOS için buradan indirebilirsiniz.

iSharing

En iyi konum takip etme programlarından olan iSharing, siz ve aile üyeleriniz için ekstra bir güvenlik katmanı oluşturmak için tasarlanmış özelliklere sahiptir. GPS izleyici ile aile üyelerinizi gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca aile üyeniz herhangi bir yere ulaştığında veya oradan ayrıldığında uyarı alma, panik uyarısı gönderme gibi ekstra özellikle de sunmaktadır. Uygulamayı Android için buradan, iOS için buradan indirebilirsiniz.

Samsung Mobil Cihazımı Bul

Samsung Mobil Cihazımı Bul, Samsung cihazları için geliştirilen bir telefon takip özelliğidir. Google’ın Cihazımı Bul özelliği gibi bu da kaybolduğunda veya çalındığında cihazınızı bulmanıza veya ses çıkartmanıza olanak tanır.

Telefonunuzu takip etmenize yardımcı olan bu özellikten faydalanabilmeniz için öncelikle özelliği etkinleştirmeniz gerekir.

Samsung cihazınızda Ayarlar uygulamanızı açıp ardından Kilit Ekranı ve Güvenlik‘e gidin. Buradan ardından Mobil Cihazımı Bul seçeneğini arayın. Ardından ekranda beliren talimatları izleyerek Samsung cihazınızın nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Telefonunuzu bulmak için Samsung’un ilgili web sitesini ziyaret edin. Cihazınızı görmek için kimlik bilgilerinizi girdikten sonra Samsung telefonunuzu seçmelisiniz.

Tamamen ücretsiz bir GPS takip hizmeti olan bu özellikte cihazınızın şifresini unutursanız telefona erişmek için kullanabilirsiniz. Tek bir dezavantajı var, o da yalnızca 20 metrelik bir doğruluğa sahip olmasıdır.

FollowMee

Bir telefonu sahibi olan kişi bilmeden takip edebilmenizi sağlayan, akıllı telefonunuzu bir GPS takip cihazına dönüştürecek FollowMee de oldukça başarılı telefon konum takip programlarından birisidir. FollowMee’yi herhangi bir akıllı telefona yükleyebilir, kişinin konumunu ve nerede olduğunu FollowMee.com üzerinden izleyebilirsiniz. Bu konum izleme uygulaması, birden fazla cihazı tek bir hesapla entegre edebilmenize ve herhangi bir zamanda bu cihazların konumunu izleyebilmenize izin veren çeşitli özelliklere sahiptir.

Nispeteden zayıf bağlantılarda gayet iyi çalışan uygulama, verileri internetin olmadığı zamanlarda bile saklayabiliyor. Uygulamayı Android için buradan, iOS için buradan indirebilirsiniz.

Family Locator

Bu ücretsiz telefon konum takip etme uygulaması, ailenizdeki üyelerin ve çocuklarınızın güvenliğini ve nerede olduğunu öğrenebilmenizi sağlayan mükemmel bir çözümdür. Uygulamayı, ailenizi her zaman bir çift gözle izler gibi kullanacaksınız.

Uygulama, önceden kaydedilen konum geçmişlerini ve diğer istatistikleri kontrol edebilmenizi sağlıyor. Ayrıca uygulamayı kaybolması durumunda telefonunuzu takip etmek için de kullanabilirsiniz. Uygulamayı Android için buradan, iOS için buradan indirebilirsiniz.

Google Haritalar

Google Haritalar, Android telefonlar ve iPhone’lar için kesinlikle en iyi telefon izleme uygulamalarından biridir. Yeni özelliklerinden olan ‘konum paylaş‘ ile uygulama, bir takip programı olarak daha doğru ve güvenilir bir kaynağa dönüştü. Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan uygulama, pek çok özelliğe sahiptir.

Google’ın konum izleme uygulaması ile geçmiş konumların kaydını tutabilir, bunları zaman çizelgesinde görüntüleyebilirsiniz. Ücretsiz bir uygulama olan Google Haritalar, trafiği izlemenize de olanak tanır. Tüm bu özellikler, uygulamayı iPhone ve Android kullanıcıları için oldukça cazip bi hale dönüştürüyor. Google Haritalar’ı Android için buradan, iOS için buradan indirebilirsiniz.

Gaia GPS

Gaia GPS, hem Android hem de iOS platformları için geliştirilen bir açık kaynaklı GPS navigasyon uygulamasıdır. Bu uygulama, doğa yürüyüşü, bisiklet, kano, kampçılık ve diğer açık hava aktiviteleri için tasarlanmıştır.

Gaia GPS’in konum takip özelliği, kullanıcıların rotalarını kaydetmelerine ve bu rotaları takip etmelerine olanak tanır. Bu özellik ile kullanıcılar nereye gittiklerini takip edebilirler, rotalarını izleyebilirler ve kaybolma riskini azaltırlar.

Uygulamayı Android için buradan, iOS için buradan indirebilirsiniz.

FamiSafe

Çocuklarınızın veya hafıza kaybı sorunu yaşayan yaşlı aile üyelerinizin telefonlarını takip etmek istiyorsanız, FamiSafe ihtiyacınız olan uygulamalardan birisidir. Famisafe ile coğrafi sınırlama, akıllı ebeveyn kontrolü ayarları, uygulama engelleyici, web filtreleme, konum izleme, ekran süresi kontrolü ve acil durum uyarıları gibi özelliklerden faydalanabilirsiniz. Ayrıca çocuğunuzun okulu gibi sanal güvenlik bölgeleri oluşturabilmenize olanak tanıyor.

Uygulama, çocuğunuz veya aile üyeleriniz belirli bir bölgeye girdiğinde veya o bölgeden ayrıldığında uyarı almanızı sağlıyor. Önemsediğiniz kişilerin nerede olduğu konusunda strese girmenizi engelleyen, güncel bir konum izleyicisidir. 3 günlük ücretsiz deneme sürümüne sahip olan uygulamayı Android için buradan, iOS için buradan yükleyebilirsiniz.

Kaspersky Safe Kids

Pek çok ebeveyn takip aracı yalnızca konum odaklıyken, Kaspersky Safe Kids dijital kullanım için kapsamlı bir kontrol sağlamaktadır. Popüler antivirüs şirketi Kaspersky tarafından geliştirilen bu program, gelişmiş bir izleme deneyimi sunar.

Kaspersky Safe Kids’in öne çıkan özelliği, çocukların cihaz kullanımını çocuk panelinden kendilerinin yönetmesine teşvik etmesidir. Bu da ayarları kilitlemek yerine, kendini düzenleme alışkanlıklarını öğrenmelerine yardımcı olur.

Kaspersky Safe Kids, uygulama ve ekran süresini sınırlamak için pek çok özelliğin yanı sıra mesajlar, aramalar, kişiler ve cihaz konumu üzerinde takip sağlar.

Hem otomatik kısıtlamalar hem de izleme yetenekleri isteyen ebeveynler için Kaspersky Safe Kids, dijital sorumluluğu teşvik ederken mükemmel bir denge kurar.

Life360

Güvenilir ve kullanıcı dostu bir telefon konum takip etme uygulamalarından birisidir. Bu ücretsiz telefon izleme uygulaması, çocuğunuzun konumunu izlemenizi veya arkadaşınızın nerede olduğunu gerçek zamanlı olarak kontrol etmenizi sağlar.

Life360 ayrıca platformlar arası konum paylaşımı ve uygulama içi mesajlaşmayı da içermektedir. Mevcut konumunuzun ifşa edilmesini istemediğiniz zamanlarda konum paylaşım özelliğini kapatmanıza olanak tanır. Uygulamayı Android için buradan, iOS için buradan indirebilirsiniz.

Where’s My Droid

Where’s My Droid, Android telefonları takip etmenize, hırsızlık tespiti, çağrı kaydı, gizli simge ve çağrı bildirimleri gibi ek özellikler içeren ücretsiz bir uygulamadır. Web sitesinden indirilebilir olan bu uygulama, Google Play’deki mevcut olan sürümünde bulunmayan ek özellikler içerir.

Uygulamanın hem ücretsiz hem de ücretli bir sürümü bulunmaktadır. Temel ücretsiz sürümde GPS izleme, düşük pil için GPS flaşı, uzaktan ekran kilidi ve Sim Kart değişiklik bildirimi gibi özellikler bulunmaktadır. Ücretsiz sürüm ayrıca bir hesap başına 3 cihazı takip etmenize izin vermektedir. Yalnızca Android cihazlar için geliştirilen uygulamayı şuradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Glympse

Glympse, bir kişinin konumunu takip etmek için faydalanabileceğiniz en iyi uygulama alternatifleri arasındadır. Uygulama, herhangi bir kişiyi gerçek zamanlı olarak izleyebilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır. Herhangi bir indirme olmadan konum paylaşma, anlık uyarı, navigasyon seçenekleri, coğrafi sınırlama ve uygulama içi mesajlaşma gibi etkileyici özelliklere sahiptir.

İzinsiz olarak konum izlemeyi manuel olarak açmanıza/kapatmanıza olanak tanıyan uygulama, platformlar arası konum paylaşımını da destekliyor. Uygulamayı Android için buradan, iOS için buradan indirebilirsiniz.

Find My Kids

Adından da anlayabileceğiniz bu ücretsiz konum izleme uygulaması, acil durumlarda çocuklarınızın konumuna ulaşabilmeniz için tasarlanmıştır. Güvenlik kontrolleri ile çocuğunuzun okula varma, eve dönme veya başka bir yere gitme gibi durumlarla ilgili bildirimler de alabilirsiniz. Uygulamayı daha da özelleştirmek için özel konumlar da ekleyebilirsiniz. Uygulamayı Android için buradan, iOS için buradan indirebilirsiniz.

TrackView

Aile bireylerinizin güvenliği için bir telefon konum takip uygulaması arıyorsanız, TrackView tam size göre. TrackView, önemsediğiniz kişilerin konumunu izlemenize olanak tanır ve onların bilgisayarlarını, tabletlerini veya akıllı telefonlarını GPS konum belirleyici ile bir IP kamera programına dönüştürür.

Uygulama ile hedef cihazların konumlarını gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz. Uzaktan erişebileceğiniz web tabanlı bir arayüze sahip olan uygulama, gizlilik modu ve sosyal medya hesaplarına erişim gibi çeşitli özellikler sunar. Hedef cihazın geçmiş konumlarını öğrenebilmenizin yanında uzaktan ses ve video kaydı yapmanızı sağlayan uygulamayı Android için buradan, iOS için buradan indirebilirsiniz.

ESET Parental Control

ESET Parental Control, ebeveynlerin kullanımı için özelleştirilebilir izleme deneyimi sunan bir araçtır. Güvenlik için gereken takibi sağlayan bu program, çocukların dikkat dağıtıcı unsurları nasıl en aza indireceklerini öğretir.

ESET Parental Control’u öne çıkaran en önemli özellik, takibi hem ebeveyn hem de çocuk yararına olacak şekilde dengeleyen yapısıdır. Ayarlar, doğrudan engellemek yerine olumlu pekiştirme yoluyla kazanılan ödüller aracılığıyla katılımı teşvik eder.

Haftalık kullanım raporlarına bakarak, ebeveynler olumlu pekiştirmeyle uyumlu makul sınırlar belirleyebilir. Bu sayede çocuklar sonunda davranışlarını kendileri düzenlemeyi öğrenir ve kuralları gizlice çiğnemek için arayışta olmazlar.

Platform, konum bildirimlerinden ödev gerektiğinde odağı artırmak için uygulamaları devre dışı bırakmaya kadar geniş bir özelleştirme imkanı sunar. Sağlığın ön planda tutulduğu evlerde, ESET Parental Control en iyi seçimlerden biridir.

AirDroid Parental Control

AirDroid Parental Control, kullanıcıların hedef Android ve iPhone’ları uzaktan takip etmelerini sağlayan en iyi konum takip etme uygulamaları arasındadır. AirDroid, aile üyelerinizin, arkadaşlarınızın ve yakınlarınızın nerede olduğunu bilmenizi sağlayan yerleşik ve güçlü bir GPS izleme özelliğine sahiptir. Bu uygulama ile hedef kişinin tam konumunu bir harita üzerinde görebilir, durumu hakkında gerçek zamanlı güncellemeler alabilirsiniz.

Bu uygulama ayrıca coğrafi sınırlama özelliği ile belirlediğiniz alanın dışına çıkıldığında bildirimler ve uyarılar almanıza olanak tanır. Ek olarak uygulama ekran süresi kontrolü, oyun engelleyici, ekran yansıtma gibi özellikleri bulunuyor. Uygulamayı Android için buradan, iOS için buradan indirebilirsiniz.

Aile Konumu & Mesajlaşma

Aile Konumu & Mesajlaşma, senkronize ettiğiniz diğer cihazda olan biten her şeyi gerçek zamanlı olarak izleme yetenekleriyle harmanlanmış bir konum takip etme uygulamasıdır. iOS ve Android için geliştirilen uygulama, iyi konum takip etme uygulamaları listesinde olmayı hak eden gelişmiş özelliklere sahiptir.

Özellikle çocuklarının çevrimiçi aktivitelerini takip etmek isteyen ebeveynlerin favorilerinden olan uygulama, akıllı telefonlar dışında tabletler için de kullanılabiliyor. Bir harita üzerinde gerçek zamanlı olacak şekilde aile bireylerinin konumunu, bir yerden ayrıldıklarında veya bir yere geldiklerinde bildirim göndererek haberdar olmanızı sağlar.

Kullanıcılar uygulamada konumlarını kimin görebileceğine karar verebilir, isterlerse tamamen anonim olarak kullanabilirler. Uygulamayı Android için buradan, iOS için buradan indirebilirsiniz.

Spyx

Spyx uygulaması, bir akıllı telefoun, tabletin veya bilgisayarın konumunu takip etmenizi sağlayan izleme uygulamasıdır. Ebeveyn kontrolü, çalışan veya güvenliğini önemsediğiniz kişilerin takibi için kullanılabilir.

Spyx uygulamasını kullanmak için öncelikle bir hesap oluşturmanız ve uygulamayı takip etmek istediğiniz kişinin cihazına yüklemeniz gerekiyor. Uygulamayı yükledikten sonra hesabınıza giriş yapabilir ve cihazı takip etmeye başlayabilirsiniz.

Spyx uygulamasının içerdiği özellikler şunlardır:

 • Konum takibi: Cihazın konumunu gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz.
 • Arama takibi: Cihazın hangi numaraları aradığını ve kimin tarafından arandığını görebilirsiniz.
 • SMS takibi: Cihaza gönderilen ve cihazda alınan tüm SMS mesajlarını görebilirsiniz.
 • Web tarama geçmişi: Cihazın ziyaret ettiği web sitelerinin bir listesini görebilirsiniz.
 • Uygulama kullanımı: Cihazda hangi uygulamaların kullanıldığını görebilirsiniz.
 • Sosyal medya takibi: Cihazda hangi sosyal medya uygulamalarının kullanıldığını ve nelerin paylaşıldığını görebilirsiniz.

Spyx uygulamasını kullanmak için izlemeniz gereken adımlar şunlar:

 • Spyx‘in web sitesine giderek bir hesap oluşturun.
 • Takip etmek istediğiniz cihaza Spyx uygulamasını yükleyin.
 • Spyx hesabınıza giriş yapın ve cihazı takip etmeye başlayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Konum takip etme uygulaması kullanmak yasal mı?

Konum takip etme programlarının yasallığı, cihazın ve kullanıcının konumu, izlemenin amacı ve kullanıcının rızası gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak değişir. Genel olarak konum takip etme uygulamasını kişisel veya ticari amaçlarla, yürürlükteki yasa ve yönetmeliklere uygun olarak ve kullanıcının rızasıyla kullandığınız sürece yasaldır.

Konum takip etme uygulamasını kullanmak için telefonuma bir uygulama yüklemem gerekiyor mu?

Birçok durum için bu soruya cevabımız evet. Konum takip etme uygulaması, genellikle akıllı telefonlara yüklenen bir mobil uygulama olarak bulunur. Bazı programlar bir web tarayıcısı aracılığıyla erişilebilen web tabanlı bir hizmet olarak da bulunabilir.

Konum takip etme uygulaması, bilgisi veya onayı olmadan birini izlemek için kullanılabilir mi?

Bazı durumlarda, evet. Bazı konum takip etme programları gizli modda çalışarak kullanıcının bilgisi veya onayı olmadan cihazın hareketlerinin takip edilmesine olanak tanır. Bu tür programlar genellikle çalışanları takip etmek veya izlemek gibi kötü amaçlı amaçlar için kullanılır. Konum izleme yazılımının kullanımıyla ilgili yasalardan haberdar olmak ve uygulaması her zaman etik bir şekilde kullanmak önemlidir.

İlgili Yazılar

En İyi Telefon Takip Programları
En İyi WhatsApp Takip Programları