TikTok Video İndirme Nasıl Yapılır? | iOS | Android

Son iki yıldır dünyanın en çok indirilen sosyal medya uygulaması olan TikTok, y ve z kuşağının en favori uygulamaları arasında yer alıyor. Ülkemizde CZN Burak, Nursema gibi oldukça yüksek takipçi sayısına sahip hesapların bulunduğu TikTok, eğlenceli vakit geçirmek amacıyla birçok videoyu barındırıyor. İçlerinden bazıları spontane bir şekilde, bazıları ciddi prodüksiyonla hazırlanmış olsa da çoğu kullanıcı, bu videoları nasıl indirebileceklerini merak ediyor. Biz de TikTok video indirme işlemini Apple (iOS) ve Android telefon kullanıcılarının nasıl yapabileceğini açıkladık.

TikTok Video İndirme Nedir?

TikTok video indirme, sosyal medya platformu TikTok’taki bir videoyu akıllı telefon veya bilgisayar gibi bir cihaza kaydetme veya indirme işlemini ifade eder. Kullanıcılar, daha sonra görüntülemek, diğer sosyal medya platformlarında veya mesajlaşma uygulamalarında başkalarıyla paylaşmak üzere TikTok’tan videoları cihazlarına indirebilir.

Bazı üçüncü taraf uygulamaları veya web siteleri, kullanıcıların TikTok videolarını TikTok filigranı olmadan indirmelerine de izin verir. Bu da TikTok içeriğini uygulamanın dışında yeniden kullanmak veya paylaşmak isteyen yaratıcılar için yararlı olabilir. TikTok videolarını içerik oluşturucunun izni olmadan veya ticari kullanım için indirmenin telif hakkı yasalarını ihlal edebileceğini unutmamak önemlidir.

TikTok Video İndirme | Apple | iPhone

 • TikTok’u açıp indirmek istediğiniz videoya gelin.
 • Sağ taraftaki ‘paylaş‘ butonuna dokunun.
 • Alt kısımda ‘videoyu kaydet‘ ibaresi var, oraya dokunun.
 • Video, iPhone’unuzdaki ‘fotoğraflar‘ klasöründe otomatik olarak indirilmiş olacak.

Görselden de gördüğünüz üzere videoyu yalnızca kaydetmekle kalmıyorsunuz, dilerseniz diğer sosyal medya platformları üzerinden istediğiniz bir kişiye gönderebiliyorsunuz. Fakat her videoda kaydetme seçeneği bulunmayabilir. O zaman iPhone’un ekran kayıt işlevini kullanarak istediğiniz videoyu kaydedebilirsiniz. Bunun için de yapmanız gereken şey oldukça basit.

TikTok uygulamasında yerleşik olan video indirme özelliği dışında üçüncü taraf uygulama indirerek de TikTok videolarını indirebilirsiniz. Bunun için aşağıda kullanabileceğiniz bazı önerileri listeledik. Çoğunun App Store puanı oldukça yüksek. Dolayısıyla kullanıcıların genel olarak bu uygulamalardan memnun olduklarını söyleyebiliriz. Sizin yapmanız gereken, içlerinden en beğendiğinizi cihazınıza yükleyip TikTok videolarını indirmek. Hemen hepsi bu işlemin filigransız gerçekleştiğini belirtiyor. Sizin de bu detaya önem verdiğinizin gayet farkında olduğumuz için özellikle belirtmek istedik.

En iyi TikTok video indirme uygulamaları – iOS

Tüm uygulamaların çalışma prensibi birbiriyle neredeyse aynıdır. Sadece bazıları TikTok dışında Instagram, YouTube gibi platformlardaki videoları da indirebilmenize olanak tanıyor. Bunun dışında yapmanız gereken, indirmek istediğiniz TikTok videosunun sağa doğru olan ok işaretine tıklayıp çıkan seçeneklerden ‘Bağlantıyı Kopyala‘ demek. Sonra da kopyaladığınız bağlantıyı, yukarıda bahsettiğimiz uygulamalardan hangisini indirdiyseniz ona yapıştırmak ve ‘İndir‘ veya ‘Download‘ yazılı kısma dokunmak. Böylelikle TikTok videosu, cihazınızın varsayılan dosyasına indirilmiş olacak.

TikTok Video Kaydetme | Apple | iPhone

 • Kaydetmek istediğiniz TikTok videosunu açın.
 • Ekranın en altından üste doğru kaydırın, yukarıdaki ekran görüntüsü karşınıza çıkacak.
 • Ok ile gösterilen kısma dokunun ve videoyu kaydetmeye başlayın.
 • Kaydetmeyi durdurmak istediğinizde ise aynı yere dokunun.
 • Videonuz, ‘fotoğraflar‘ klasörüne otomatik olarak atanmış olacak.

TikTok Video İndirme | Android

Android üzerinden ekran kaydı işlemi, cihazınıza göre değişkenlik gösterecektir. Eğer yerleşik bir ekran kaydediciniz varsa, tıpkı iPhone’da olduğu gibi videoyu açın ve kaydediciyi çalıştırın. Bunun dışında üçüncü taraf bir uygulama ile bu işlemi rahatlıkla yapabilirsiniz. AZ Screen Recorder, bu anlamda geliştirilmiş en iyi uygulamalar arasında yer alıyor. Dilerseniz uygulamayı şuradan indirebilirsiniz. Bunun dışında TikTok video indirme için kullanabileceğiniz bazı Android uygulamaların listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz:

Listedeki çoğu uygulama, TikTok videolarını filigransız şekilde indirmenizi sağlayacaktır. Sizin yapmanız gereken, uygulamaların sunduğu özelliklere ve kullanıcıların yaptığı yorumlar göre en uygun uygulamayı indirip kullanmak.

TikTok Filigransız Video İndirme | iOS | Android

TikTok videolarını filigransız olarak indirebileceğiniz bazı araçlardan bahsetmiştik. İçlerindeki en iyilerinden birisi olan ttdownloader’dan özellikle bahsetmek istiyoruz.

Ttdownloader, bir TikTok videosunu Apple ve Android cihazlarda ister filigranlı, ister filigransız, ister sadece ses olarak indirebileceğiniz en iyi sitelerden birisidir. Herhangi bir uygulama veya program kurmanıza gerek kalmadan, yalnızca web sitesine gidip birkaç işlemle bunu gerçekleştirebilirsiniz. Bu site ile TikTok videolarını indirmek için izlemeniz gereken adımlar şunlar:

 • İlk olarak indirmek istediğiniz TikTok videosunun bağlantısını kopyalayın.
 • Ttdownloader‘ın web sitesini ziyaret edin.
 • Şimdi boş olan kısma kopyaladığınız TikTok videosunun bağlantısını yapıştırın.
 • Sonra sağdaki Get Video yazılı kısma dokunun.
 • Aşağıda bazı indirme seçenekleri göreceksiniz:
  • No watermark, TikTok videosunu filigransız indirmenizi sağlar.
  • Watermark, filigran olacak şekilde indirmenizi sağlar.
  • Audio Only ise yalnızca ses olarak indirmenizi sağlar.

Bunlardan tercih ettiğinizin en sağında bulunan Download video veya Download audio‘dan birini seçerek indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

TikTok Video İndirme | Bilgisayar

TikTok videolarını indirebileceğiniz bir diğer yöntem de tarayıcı üzerinden video URL’si yapıştırılarak yapılan işlem. Bununla ilgili iki popüler site bulunuyor. İlki ssstik.io, diğeri ise snaptik.app. Her iki sitenin mobil uygulaması da bulunuyor. Dilerseniz bu uygulamaları cihazınıza yükleyerek TikTok videolarını kolaylıkla indirebilirsiniz.

Her iki site, kullanıcılarına TikTok videolarını filigransız indirme imkanı tanıyor. Bu da çoğu kullanıcının aradığı bir özelliktir. Yapmanız gereken tek şey, TikTok video URL’sini kopyalayıp boşluğa yapıştırmak ve yanındaki ‘İndir’ yazısına tıklamak. Ardından video, varsayılan olarak indirilen dosyanıza kaydedilmiş olacak. Tarayıcı tabanlı çalıştığı için dilerseniz TikTok videosunu bilgisayardan da indirebilirsiniz.

Bu iki örnek dışında faydalanabileceğiniz iki site daha bulunuyor:

Bu iki site de tıpkı ssstik.io ve snaptik.app ile benzer mantıkta işliyor. Yapmanız gereken şey, TikTok videosunun URL’sini kopyalamak. Ardından bu iki siteden birine gidip URL’yi boş alana yapıştırıp ‘download’ yazısına tıklamak.

Tarayıcı ile TikTok video indirmenin en büyük avantajlarından birisi de bu işlemi yapmak için herhangi bir uygulama veya program indirmek zorunda olmamanız. Yalnızca PC ve mobil cihazınızın tarayıcısından bu sitelere girerek TikTok filigransız video indirme işlemini uygulayabilirsiniz.

TikTok Video İndirme Yasal mı?

Yazımıza başlamadan önce bir TikTok videosunu indirirken herhangi bir telif hakkı ihlali durumunun olup olmadığını bilmek gerekiyor. TikTok’un Topluluk Kuralları’na göre kullanıcılar, başka birinin telif, ticari veya fikri mülkiyet haklarını ihlal edecek şekilde herhangi bir paylaşımda bulunamazlar.

En yaygın telif hakkı sorunu ise başka birinin içeriğini sanki kendi içeriğinizmiş gibi yayınlamaktır. TikTok bunu önlemek adına uygulama üzerinden indirdiğiniz videonun, içeriği ilk yayınlayan hesabın logosunu ve kullanıcı adını içeren bir filigran uygular. Eğer videoyu başka bir sosyal medya platformunda paylaşmayı düşünüyorsanız, filigranın görünür olduğundan emin olmalısınız.

Sıkça Sorulan Sorular

TikTok’tan video indirince bildirim gider mi?

TikTok’ta herhangi bir kullanıcının videosunu indirdiğinizde kullanıcıya bildirim gitmez. Bunun yerine videoyu kaydettiğiniz zaman TikTok, bunu kullanıcının TikTok Analytics’inde bir paylaşım olarak etiketler. Yani sizin indirdiğinizden herhangi bir şekilde haberi olmayacaktır.

TikTok videolarını telefonuma indirebilir miyim?

Evet. TikTok videolarını TikTok uygulamasını, üçüncü taraf bir uygulama veya web sitesini kullanarak doğrudan telefonunuza indirebilirsiniz.

Bir TikTok videosunu filigran olmadan indirebilir miyim?

Filigran kaldırma konusunda başarılı olan belirli üçüncü taraf uygulamaları veya web sitelerini kullanarak bir TikTok videosunu filigran olmadan indirmek mümkündür. Ancak filigranı yaratıcısının izni olmadan kaldırmanın telif hakkı yasalarını ihlal ettiğini unutmayın.

Başka birinin TikTok videosunu indirebilir miyim?

Evet. Videolarını indirme seçeneğini devre dışı bırakmadıkları sürece başka birinin TikTok videosunu indirebilirsiniz. Ancak her zaman içerik oluşturucunun telif haklarına saygı duymalı ve içeriklerini paylaşmadan veya kullanmadan önce izin almalısınız.

Bir TikTok videosunda filigran olup olmadığını nasıl anlarım?

Varsayılan olarak TikTok, uygulamadaki yerleşik indirme özelliği kullanılarak indirilen tüm videolara bir filigran ekler. Filigransız bir video indirmek istiyorsanız, üçüncü taraf bir uygulama veya web sitesi kullanmanız gerekecektir.

İlgili Yazılar

TikTok Keşfet Saatleri Tablosu Güncel
TikTok Para Hesaplama İşlemi Nasıl Yapılır?
TikTok’ta En Popüler Olan Şarkılar

 1. Thanks for the post
  _________________
  [URL=https://sportbetbonus.sbs/2544.html]игровые автоматы играть в онлайн клубничка[/URL]

 2. [url=https://pint77.com]In Etsy, Shopify Pinterest+SEO + artificial intelligence give high sales results

 3. Слушай, наш сайт – это как твоя собственная сокровищница знаний и праздника! Тут тебе предоставляется возможность найти все, о чем только мечтаешь: рекомендации по уходу за собой, идеи для творчества, рецепты вкусняшек и даже секреты успешной карьеры!
  [url=https://moldova1359.md/moldovenii/ix/petru-i.html]https://moldova1359.md/moldovenii/ix/petru-i.html[/url]

  Но далеко не все! Мы тут сделали целое сообщество, где ты можешь общаться с единомышленниками, делиться средствами идеями и получать поддержку в каждой ситуации. Ведь вкупе веселее, правильно?

  А еще у нас здесь практически постоянно что-то происходит! Акции, состязания, онлайн-мероприятия – ну ты поняла, все, чтобы ты не скучала и практически постоянно чувствовала себя в центре внимания!

  И не медли, подружка моя! Загляни на наш сайт и выделяй вкупе погрузимся в интересный мир познаний, отдыха и бесконечной дружбы! Я уверена, тебе тут понравится не менее, чем в моей фирмы!

 4. ГАРАНТИЯ на Уличные комплексы до 3-х лет.Доставка по Киеву нашей службой от 150 грн; Доставка по Украине (в Харьков, Днепр, Одессу и другие города) любым удобным перевозчиком (Новая почта, Интайм).
  Купить тренажеры бубновского
  Кожаная манжета для тяги на тренажере
  Упражнения для новичков на уличных спортивных площадках

  Такие спорткомплексы, благодаря наличию компактных моделей, могут позволить даже те, кто живет в маленьких по площади помещениях. Это прекрасный вариант помочь ребенку развиваться физически и психологически. Особенно такие тренировки актуальны в зимнее время года, когда на площадку выходить возможности все меньше.Такой детский игровой комплекс для дачи прослужит не меньше, чем конструкция из металла или пластика, к тому же в своей эксплуатации они не требуют особых навыков для ухода. Несомненно, стоит упомянуть и о натуральном покрытии для детских площадок, игровых комплексов, спортивной площадки для ребенка, которые призваны защищать детей от внезапных падений на пол и возможных травм. Это обеспечит ребенку всегда сухую и чистую одежду после игр на ул и подарит комфорт родителям, избавив от излишнего беспокойства.

 5. Men dating men sample tenderness, consistency, and the beauty of relationships in their own unique way.
  https://squirting.world/tags/fisting/
  In a world that embraces range and inclusivity, same-sex relationships have found their place. Men who ancient men navigate the joys and challenges of erection relevant connections based on authenticity and mutual understanding. They hallow love while overcoming societal expectations, stereotypes, and discrimination.
  https://thetranny.com/tags/shemale-anal-dildo/
  Communication and heartfelt intimacy disport oneself a momentous part in their relationships, fostering trust and deepening their bond. As people progresses towards conformity, it is noted to approve and particular the love shared between men dating men, embracing their unique experiences and contributions to the tapestry of human connections.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İçerik
1 Milyon İndirilen Uygulama Ne Kadar Kazandırır?