Numara Yazarak Yer Tespiti Yapma Programı | Ücretsiz

Bir telefon numarasını takip etmek, bilgisayar korsanlığı becerisi veya teknik bilgisi olmayan kişiler için imkansızmış gibi görünebilir. Sadece güvenlik kurumlarının ve yüksek makamlardaki kişilerin “kaynaklarını” kullanarak bir telefon numarasını takip edebileceğini düşünüyoruz. Fakat teknoloji gelişti, her geçen gün bu sorunların modern çözümleri üretiliyor.

Modern teknoloji çağında, teknik becerilere veya profesyonel bilgiye bağlı kalmadan herhangi bir akıllı telefonun yerini telefon numarası üzerinden takip edebilirsiniz. Bu telefon takip uygulamaları, kullanıcıların tercihlerine göre telefonu izlemek için özel olarak geliştirilmiş uygulamalardır.

Bu telefon takip uygulamaları, herhangi bir akıllı telefon cihazında casusluk yapmak için herhangi bir beceri gerektirmez. Piyasadaki bu tür programların daha geniş kullanılabilirliği nedeniyle, telefon takibi için doğru programı bulmak zor olabilir. Bu endişenizi de giderecek şekilde numara yazarak bir telefonun yerini tespit edebileceğiniz en iyi programları listeledik.

Bu uygulamarın çoğu ücretli olsa da hemen hepsinin ücretsiz deneme sürümünün bulunduğunu unutmayın.

Numara Yazarak Yer Tespiti Yapma Programları

Spyic

Spyic, bir telefonu takip etmek izlemek için kullanılabileceğiniz en iyi numaradan yer tespiti programı seçeneklerinden birisidir. Kullanıcılarına kolay ve sorunsuz bir telefon takip hizmeti sunan Spyic, milyonlarca kişinin telefon takibi için günlük olarak kullanılmaktadır.

İnsanların Spyic’e güvenmesinin arkasında, programın tüm özellikleri için sağladığı kalite ve güvenliktir. Spyic ile bir telefonu numarası üzerinden takip edebilir, telefon aramalarını, kısa mesajları, konumu, sosyal uygulamaları ve isteyebileceğinizden çok daha fazlasını görebilirsiniz.

Spyic, iPhone ve Android telefonların kullanımı için geliştirilmiştir. Spyic’i kullanmak için Android telefonunuza Root atmaya veya iPhone cihazınızı Jailbreak yapmanıza gerek yoktur. Spyic, bir telefonu takip etmek için kullanılabileceğiniz çeşitli modern takip özellikleri sunar.

Pogram, gizli modda çalıştığı için kimse sizi birinin telefonunda casusluk yaparken sizi yakalayamaz. Spyic ile ilgili bir diğer özellik ise web odaklı bir uygulama olmasıdır. Yani herhangi bir cihazı kullanarak herhangi bir web tarayıcısında programdan faydalanabilirsiniz.

Spyic’in bazı önemli özellikleri şunlardır:

  • Telefon konum takibi
  • Arama kayıtlarının takibi
  • SMS tkibi
  • Web tarayıcısının takibi
  • Sosyal ağ uygulamalarının takibi
  • SIM kart konumunun takibi

Spyier

Spyier, numara ile yer tespiti konusunda pek çok özelliği içeren, kullanıcı dostu bir telefon takip programıdır. Bu program, aradığınız hemen her şeye sahiptir.

Spyier ile hem iPhone hem de Android cihazların yerlerini tespit edebilirsiniz. Ebeveynler, yöneticiler, çalışanlar gibi takip edilebilecek hemen herkesin konumunu bu program ile bulabilirsiniz.

Minspy

Son yılların en güçlü “telefon takip” programı olan Minspy, herkesin denemesi gereken çözümlerden birisidir. Bu program, hangi akıllı telefon cihazı olursa olsun sorunsuz bir şekilde telefonun nerede olduğunu tespit etmenizi sağlar.

Kullanıcının gereksinimlerine göre telefon numaralarını, konumu, uygulamaları, yazılı mesajlarını ve çok daha fazlasını takip edebilirsiniz. Minspy’yin kurulumu ve kullanımı oldukça kolaydır. Bu programın kullanımı ve özellikleri hakkında bilgi edinmek için Minspy’nin resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Spyine

Çocuğunuzun telefon üzerinden hangi aktivitelerde bulunduğunu ve konumunu öğrenmek mi istiyorsunuz? Spyine programı, coğrafi çit uyarısı ile çocuğunuz belirli bir bölgeden ayrıldığında sizi uyarıyor.

Spyine’ı hedef telefona yüklediğinizde, cihazdaki tüm sosyal medya uygulamalarını gözetleyebilirsiniz. Bu sosyal medya uygulamalarından bazıları Facebook, WhatsApp, Instagram ve Snapchat’tir. Cihazın resmi web sayfasına şuradan ulaşabilirsiniz.

NeatSpy

Bu telefon takip uygulaması, oldukça güvenilir olarak ün salmıştır. Herhangi bir akıllı telefonun tam erişimine sahip olmak istiyorsanız, NeatSpy‘ı muhakkak göz önünde bulundurmalısınız.

Bu web tabanlı programın kullanımı oldukça kolaydır. Kullanıcıların ve akıllı telefonların güvenliğinden asla ödün vermeyen NeatSpy, bu anlamda tercih edilebilir bir çözüm olarak yer almaktadır.

ClickFree

ClickFree de bir telefonun yerini numara üzerinden tespit etmenin bir başka yoludur. Profesyonel bi telefon takip programı arıyorsanız, ClickFree tam olarak kullanmanız gereken programlar arasındadır. Hedef telefona gelen mesajları okumak için tam erişim sağlayan ClickFree, arama kayıtlarına rehberdeki kişilerin resimleriyle birlikte erişebilmenizi sağlar.

SpyFone

Spyfone

Son olarak SpyFone adlı programdan bahsedeceğiz. Dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılar için geliştirilen ve “numaradan yer tespiti” yapabilmenizi sağlayan bu program, ABD merkezli bir şirkettir. SpyFone’un kullanımı ve özellikleri, hedef telefona uzaktan erişme gücü ile kullanıcıları şaşırtmayı başarıyor.

SpyFone ile telefon uyumluluğu sorunu yaşamadan hem iPhone hem de Android telefonları takip edebilirsiniz.

En İyi Ücretsiz Telefon Takip Programları
En İyi Ücretsiz WhatsApp Takip Programları
En İyi Konum Takip Etme Programları
En İyi Koca Takip Programları