Postegro Benzeri En İyi 10+ Uygulama

çalinan-instagram-hesabi-nasil-geri-alinir

Postegro, Instagram kullanıcılarının kapalı olan profillere ulaşmasını sağlayan bir çözüm olarak isim yapmıştı. Web sitesi üzerinden kapalı olan Instagram kullanıcısının profil bağlantısını gönderdiğinizde, hesaba ulaşılabiliyordu. En azından çoğu kullanıcının açıklaması bu yöndeydi. Fakat son dönemde Postegro’nun web sitesine ülkemizden ulaşılamıyor. Android için uygulaması mevcut olsa da kullanıcılar, kapalı Instagram profillere ulaşamadıklarını belirtiyorlar. Hatta uygulama içi satın alımlar gerçekleştirilse dahi bekledikleri hizmete ulaşamadıklarını iddia ediyorlar.

Instagram-Gizli-Hesap-Görme-2

İnternette şu soruyu soran pek çok kişi bulunuyor: Postegro kaldırıldı mı? Buna kısaca cevap verecek olursak; evet. Bu nedenle kullanıcılar, Postegro benzeri uygulamalar arıyorlar. Açıkçası şunu söylemek gerekiyor; ne Google Play Store’da ne de App Store’da bu hizmeti alabileceğiniz bir uygulama bulunmuyor. Fakat Android kullanıcıları, APK olarak da yükleyip kullanabilecekleri Postegro yerine gelen uygulama alternatiflerine sahip. Bu sebeple yaptığımız listenin yalnızca Android kullanıcılara hitap ettiğini belirtelim. Bununla birlikte hem iPhone hem de Android kullanıcılarının Instagram’da kapalı hesapları görme yöntemleri başlıklı makalemize göz atmasını tavsiye ederiz. Burada kapalı Instagram hesaplarınızı görmenize yardımcı olacak bazı uygulamalar göreceksiniz.

Postegro Neden Açılmıyor?

Postegro, uzunca bir süredir Instagram kullanıcılarının favorisi olan bir uygulamaydı. Bu uygulama sayesinde kullanıcılar, profillerini kimlerin ziyaret ettiklerini görebiliyorlardı. Bu özelliği sayesinde müthiş bir isim yapan uygulama, uzunca bir süredir çalışmıyor. Kullanıcılar, uygulamayı ziyaret ettiklerinde siyah bir ekranla karşılaşıyorlar. Bununla ilgili net bir açıklama olmasa da Instagram’ın duruma el atarak uygulamayı marketlerden çektirdiğini söyleyebiliriz.

Yine çoğu kullanıcı “Postegro neden hata veriyor?” şeklinde sorular soruyor. Bunun da sebebi tahmin edeceğiniz üzere uygulamanın artık kapanmış olması.

Postegro Yeni Link Var mı?

Postegro o kadar büyük isim yapmış bir uygulama ki, çalışmadığı andan itibaren aynı isimde pek çok site türemiş durumda. Google’da biraz arama yaparsanız aynı isimde pek çok site görebilirsiniz. Fakat şunu söylememiz gerekiyor ki Postegro için yeni bir link bulunmuyor. Daha doğrusu olanlar, Postegro’nun asıl geliştirici ekibin ait değil. Yani içinde Postegro kelimesinin olduğu herhangi bir linkin çalışmayacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Peki durum böyleyken neden tonla Postegro odaklı site türemiş durumda? Buradan şöyle bir anlam çıkarabiliriz; uygulamayı bilen herkes adını arama motorlarında arıyor. Bu sayı o kadar fazla ki bu isme sahip bir site, her gün on binlerce ziyaretçiye ev sahibi yapabiliyor. Yani bunu tamamen Postegro’nun şöhretinden faydalanmak için yapılmış manipülatif bir davranış olarak görebilirsiniz.

Birinin Postegro veya Benzeri Uygulama Kullandığını Nasıl Anlarım?

Birinin Postegro’yu veya özel Instagram profillerini görüntülemek için geliştirilen benzeri uygulamaları kullanıp kullanmadığını öğrenmenin kesin yolu bulunmuyor. Ancak birinin böyle bir uygulamayı kullandığından şüpheleniyorsanız, aşağıdakiler gibi bazı açıklayıcı işaretler fark edebilirsiniz:

 • Aniden Instagram takipçi listesinde belirmek: Özel bir Instagram hesabınız varsa ve daha önce sizi takip etmeyen biri aniden takipçi listenizde beliriyorsa, bu durum onun Postegro veya benzeri üçüncü taraf bir uygulama kullandığının göstergesi olabilir.
 • Özel gönderilerinizin ayrıntılarından bahsetme: Birisi herkese açık olarak paylaşmadığınız özel Instagram gönderilerinize yorumda bulunmaya başladığında bu, özel içeriğinize erişmek için Postegro veya benzeri bir araç kullandığının işareti olabilir.
 • Şüpheli Instagram hareketleri: Hesabınızla sürekli etkileşimde bulunan, gönderilerinizi beğenen veya yorum yapan birini fark ederseniz ve bu kişi tanımadığınız birisiyse, Instagram profilinizi görüntülemek için üçüncü taraf bir uygulama kullandığının göstergesi olabilir.

Postegro Benzeri Uygulamalar

Bu listemiz, tamamen Android kullanıcılarının cihazlarına APK olarak indirip kurabileceği uygulamalardan oluşuyor. Bunun nasıl olacağıyla ilgili bir fikriniz yoksa, APK hakkında hazırladığımız geniş çaplı bilgilere şuradan ulaşabilirsiniz. Şimdi Postegro benzeri uygulamalar hangileriymiş, yavaş yavaş başlayalım.

NOT: APK’ler bildiğiniz üzere resmi olmayan uygulamalardır. Dolayısıyla indirmiş olduğunuz uygulamanın güvenilirliğinin her zaman sorgulanabilir olduğunu unutmayın.

Lili App

Lili, Instagram’daki gizli hesapları görmenizi sağlayan bir uygulamadır. Postegro ile aynı amaçla kullanılan Lili, 2022 yılında piyasaya sürülmüştür.

Lili’yi kullanmak için öncelikle uygulamayı indirip yüklemeniz gerekir. Uygulamayı yükledikten sonra Instagram hesabınıza giriş yapmalısınız. Giriş yaptıktan sonra, gizli hesapları görmek için kullanıcı adını veya profil URL’sini girmeniz gerekir.

Lili, gizli hesapların profilini, fotoğraflarını ve videolarını görmenizi sağlar. Ayrıca gizli hesapların hikayelerini de görebilirsiniz.

Lili, ücretsiz olarak kullanılabilir olsa da uygulamanın bazı özelliklerini kullanmak için ödeme yapmanız gerekir.

Lili’nin öne çıkan özellikleri şunlardır:

 • Instagram’daki gizli hesapları görmenizi sağlar.
 • Gizli hesapların profilini, fotoğraflarını ve videolarını görmenizi sağlar.
 • Gizli hesapların hikayelerini görmenizi sağlar.
 • Ücretsiz olarak kullanılabilir.

Lili, Instagram’daki gizli hesapları görmek isteyenler için iyi bir seçenektir. Ancak, uygulamanın bazı özelliklerini kullanmak için ödeme yapmanız gerektiğini ve uygulamanın kullanımının karmaşık olabileceğini unutmayın.

Lili ve Postegro arasındaki farklar şunlardır:

 • Lili, Postegro’dan daha yeni bir uygulamadır.
 • Lili, Postegro’dan daha az kullanıcıya sahiptir.
 • Lili, Postegro’dan daha az özellik sunar.
 • Lili, Postegro’dan daha ucuzdur.

Bu uygulamayı ister APK olarak Android cihazınızda, ister web sürümü olacak şekilde kullanabilirsiniz. Lili App’in resmi web sayfasına şuradan ulaşabilirsiniz.

InstaLooker

InstaLooker, gizli Instagram hesaplarını tek bir tıklama ile görüntüleyebilmenizi sağlayan en iyi uygulamalardandır. Kişi sizi engellemiş olsa dahi kendisini Instagram’da takip etmeye devam edebilirsiniz.

Bu uygulamanın en iyi yanı ise herhangi bir uygulama veya program indirmenize gerek olmamasıdır. Kullanımı tamamen yasal olan bu web sitesi oldukça güvenilirdir. Yapmanız gereken tek şey görmek istediğiniz hesabın Instagram kullanıcı adını girmek. Ardından Start Viewer yazılı seçeneğe tıklayıp profilin karşınıza çıkmasını beklemek. InstaLooker’ın web sitesine şuradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Ghostegro

Ghostegro, tüm hesapları görüntüleyebileceğinizi vadeden uygulamalardan bir tanesidir. Bu uygulama ile profilinize kimlerin baktığını öğrenebilir, profilinizi onlar için gizli hale getirebilirsiniz. Ayrıca başkalarının Instagram hikayelerini gizlice izleyip kaydedebilirsiniz. Fotoğraf ve videoları da indirebilmenizi sağlıyor.

Uygulamanın APK bağlantısına şuradan ulaşabilirsiniz.

Pingru

Pingru, kapalı Instagram hesapların görüntülenmesini sağladığı iddia edilen en popüler uygulamalardandır. Kullanıcıların tüm beklentisine karşılık verebilecek özelliklere sahip olduğunu iddia eden uygulama, gizli profilleri görmenizin yanında profilinize kimlerin baktığını da gösteriyor. Başkalarının hikaye, fotoğraf, video gibi gönderilerini de indirebilmenizi sağlayan Pingru’yu şuradaki bağlantıdan cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Privateinsta

PrivateInsta, kendi Instagram hesabınızı kullanmadan herhangi birisinin gizli olan Instagram profiline erişmenizi sağlayan bir profil görüntüleme aracıdır. Instagram hesabınıza giriş yapmadan özel Instagram hesabındaki fotoğraflara ve videolara erişmenize yardımcı olur.

Uygulamanın bazı özelliklerini sıralayacak olursak:

 • Bilgisayarınıza veya telefonunuza herhangi bir program yüklemenize gerek kalmaz.
 • SSL sertifikasına sahip olan site, oldukça güvenilirdir
 • PrivateInsta’yı kullanmak için kişisel bilgilerinizi vermenize gerek yoktur.

Postegro yerine kullanabileceğiniz bu siteye şuradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

eyeZy

eyeZy, önemsediğiniz Instagram kullanıcılarının güvenliği konusunda dikkatli olmanıza yardımcı olacak bir Instagram izleme uygulamasıdır. Uygulamanın temel amacı, aile bireylerinizi takip ederek olası tehlikelere karşı önlem almanızı sağlamak. En azından kendilerinin iddiası bu yönde.

Uygulamanın geliştiricileri, sevdiğiniz ve değer verdiğiniz insanların hayatlarında neler olup bittiğini bilmeye hakkınız olduğuna inanıyorlar. Bu sebeple onları kötü niyetli kişilerden korumanıza yardımcı olmak için Instagram hesaplarına göz atmanızı sağlıyor.

Online etkinliklerini izleyerek ailenizin güvenliği üzerinde kontrolü elinizde tutmanıza olanak tanıyan uygulama, bu anlamda oldukça güçlü araçlara sahip. Kolaylıkla kullanabileceğiniz bu uygulamanın altyapısında birinci sınıf bir teknoloji bulunmaktadır.

eyeZy, hedef Instagram kullanıcısının güvenliğini sağlamak için her tuş vuruşunu kaydetmenizi sağlar. Ayrıca GPS izleme, takvimlere erişme, telefonlarındaki fotoğraflara ve diğer dosyalara göz atma, tarama geçmişini izleme gibi özellikler de sunar. Türkçe arayüz desteğine de sahip olan bu Postegro benzeri uygulamanın web sayfasına şuradan ulaşabilirsiniz.

Huntegro

Uygulama, gizli olan tüm profillere ulaşabildiğinizi iddia ediyor. Yalnızca kullanıcı adını girerek hesaba ulaşabileceğinizi iddia eden Huntegro, bunun için herhangi bir abonelik talebinde bulunmuyor. Ayrıca ulaştığınız tüm gönderileri indirebileceğinizi de garanti ediyor.

%100 güvenli bir teknoloji altyapıya sahip olduklarını belirten uygulama geliştiricileri, kendi profiliniz için de bazı hizmetler sunuyor. Örneğin profilinize kim baktıysa hemen görüntüleyebiliyorsunuz. Veya Instagram hikayelerin sizden kimlerin gizlediğini de Huntegro sayesinde öğrenebilirsiniz. Uygulamayı Android cihazınıza şuradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Glassagram

Glassagram, gizli Instagram hesaplarına bakmanızı sağlayan uygulamalardan bir diğeridir. Glassagram’ın en güzel yanı, profil sahibine haber vermeden herhangi bir Instagram hesabını görüntülemenizi sağlayabilmesidir.

Bu araç ile gizli Instagram hesabına ait pek çok bilgiye fark ettirmeden erişebilirsiniz. Android ve iOS cihazlarına kurulabilen Glassagram ile kullanıcıya ait bilgilere uzaktan erişebilirsiniz. Üstelik uygulamanın düzenli güncellemeleri de mevcuttur.

Glassagram, 5 dakikalık bir kurulum sürecine sahiptir. Bu sürenin ardından araç hazır ve çalışır hale gelecektir. Bu uygulamayı kullanabilmeniz için bir ödeme planına dahil olmanız gerektiğini unutmamalısınız. %100 güvenli olduğunu iddia eden platform, topladığı verileri hiçbir şekilde herhangi bir üçüncü tarafa iletmediğini söylüyor. Glassagram’ın web sayfasına şuradan ulaşabilirsiniz.

InStalker

InStalker Inc tarafından geliştirilen bu uygulama, Postegro’nun çoğu becerisine sahip. Üstelik genelde bu tür uygulamalar APK olarak bulunurlar fakat InStalker, Google Play Store’dan indirilebilir durumda. Peki bu uygulama, kullanıcılara tam olarak neler sunuyo?

 • Instagram hesabınızı görüntüleyenleri öğrenmenizi sağlar.
 • Instagram’da kimlerin sizi takipten çıktığını gösterir.
 • Sizi kimlerin engellediğinden haberdar olmanızı sağlar.
 • Takipçi artışı ve azalışı ile ilgili veriler sunar.

Ücretsiz olarak kullanılabilen bu uygulama, bazı satın alımlarla çok daha fazla özelliğe kavuşmanızı sağlıyor. Uygulamayı şuradaki bağlantıdan yükleyebilirsiniz. APK sürümünü ise şuradan indirebilirsiniz.

WProfile

Instagram profilinize kimlerin baktığını öğrenmek için kullanabileceğiniz bir diğer araç Wprofile. Çeşitli analizler sonucu Instagram profilinize bakanları tespit eden bu uygulama, her gün detaylı bilgilere ulaşmanızı sağlıyor. Buna da uygulamadaki Instagram profilim kısmından ulaşabilirsiniz.

Uygulama ile Instagram takipçilerinizi daha yakından takip edebileceksiniz. Ayrıca Instagram’da takipten çıkanlar olduğunda ücretsiz olarak bilgilendirileceksiniz. Bu kullanışlı uygulamayı Android cihazlar için şuradan indirebilirsiniz.

Son olarak uLog adlı Android cihazlar için geliştirilen bir uygulamadan bahsedeceğiz. Bu uygulama da Instagram profilinizi kimlerin ziyaret ettiğini, kimlerin takipten çıktığını gösteriyor. Bunun dışında birkaç ekstra özelliği daha bulunan uygulama, oldukça basit bir kullanıcı arayüzüne sahip. Uygulamayı Android için şuradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

IMGLookup

IMGLookup, size özel Instagram fotoğraflarını görüntüleme konusunda yardımcı olan bir platformdur. Instagram, kullanıcıların aileleri, arkadaşları ve meslektaşlarıyla fotoğraf ve video paylaştıkları bir sosyal medya platform olsa da bazı kullanıcılar, profillerini gizli tutarak içeriklerine erişimi zorlaştırır. Bu konuda size yardımcı olması için IMGLookup’tan faydalanabilirsiniz.

Platform, takip etmeden özel Instagram profillerini görüntülemek isteyenler için bir çözüm sunmaktadır. Kullanıcılara özel çeşitli gizli profillere erişim sağlayan IMGLookup, çevrimiçi bir Instagram görüntüleyici olarak hizmet vermektedir..

IMGLookup ile kullanıcıları takip etmeye ihtiyaç duymadan Instagram hesaplarına erişebilirsiniz. Platforma ulaşmak için şuradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Follow Reports

Follow Reports, Instagram profiliniz hakkında pek çok şeyi öğrenmenizi sağlayan bir takipçi analiz programıdır. Profil görünümü analizlerinden tutun da hikayeler, takipçiler, gönderiler ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz. Ayrıca Instagram beğeni ve yorum etkinliği gibi popülerlik bilgiler hakkında tahminlere ulaşacaksınız.

Follow Reports, “profilime kim baktı?” gibi sorulara da şaşırtıcı derece iyi cevaplar verir. Uygulamada bulunan Analytics adlı araç, Instagram hikayenizi kimlerin izlediğini ve takip ettiğini öğrenmenizi sağlar.

Uygulamanın, kullanıcıların sorduğu sorulara verdiği cevaplar ve bazı temel özellikleri şunlardır:

 • Takipçilerim aktif mi?
 • Zaman içinde kaç kişi takipten çıktı?
 • En iyi ve popüler gönderilerinizi kontrol edin
 • Beni kim takip etti?
 • Beni kim durduruyor?
 • Anonim profil görünümleri

Android cihazlar için APK olarak indirilebilecek bu Postegro benzeri uygulamaya şuradan ulaşabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Instagram Profilinize Kimin Baktığını Gösteren Uygulamalar
Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme [Kesin Çözüm]
Instagram’da Gizli [Kapalı] Hesapları Görme Sitesi | Ücretsiz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İçerik
TikTok Jeton Alma ve Yükleme Nasıl Yapılır?